• Informacje na temat:

  widok pięknej

Artykuły na temat: widok pięknej
 • Lara Gessler odsłoniła pierś. A tam taki widok! Ludzie zamarli!

  .... Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to, cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi” w ogniu krytyki! Poszła na całość

  ...było zbulwersowanych tym widokiem i nie omieszkało wyrazić swojego zdania w komentarzach.  "Wszystko super, ale stanik nie", "Gratuluje Gabrysi pięknego dnia P.S. Musisz zainwestować w stylistę, bo...

 • "TzG": Grzegorz Łapanowski zabrał na wakacje... mamę!

  Tuż przed rozpoczęciem treningów do programu "Dancing With The Stars" Grzegorzowi Łapanowskiemu udało się wyrwać na krótki urlop do Maroka, gdzie zabrał ukochaną mamę!

 • Awaria w bikini Yasmin Brunet! Ale widoki!

  Brazylijska modelka Yasmin Brunet wraz ze swym ukochanym przebywa aktualnie w okolicach Portofino, gdzie korzysta z uroków pięknej pogody. Yasmin szpiegującym ją paparazzi, zaprezentowała się w seksownym czarnym bikini. Niestety, w pewnym momencie strój spłatał jej figla i się nieco poluzował, odsłaniając piersi. Modelka chyba nie wiedziała, że jest fotografowana, bo na leżaku też przybierała...

 • "M jak miłość": Uciekająca panna młoda

  Agnieszka zostawi Roberta i ucieknie sprzed ołtarza. Niedoszła panna młoda uda się do Warszawy, prosto w ramiona Tomka. Chodakowskiemu miłość wyzna też inna kobieta...

 • Ilona Felicjańska z narzeczonym na plaży. Ale widoki!

  Wygląda na to, że synowie zaakceptowali nowego narzeczonego matki. A sama Ilona Felicjańska (44 l.) sprawia wrażenie naprawdę szczęśliwej!

 • Dorota Wellman: Czasami mam głupawkę

  - To emocjonalny rollercoaster. W jednej chwili jesteśmy w kuchni, żartujemy z pogodynką, a za moment poruszamy tematy bardzo serio - mówi dziennikarka Dorota Wellman.

 • Kazimierz Marcinkiewicz przyłapany z piękną blondynką! To...

  Ludzie w jednej z warszawskich galerii handlowych aż przystawali na widok byłego premiera. Kazimierz Marcinkiewicz (60 l.) miło spędzał czas w towarzystwie pięknej blondynki. Od razu pojawiły się plotki, że to następczyni Isabel. Ile w tym prawdy?

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

Zdjęcia na temat: widok pięknej
Dyskusje na temat: widok pięknej
 • Re: "JAG: Wojskowe Biuro Śledcze": Co słychać u Catherine Bell?

  Oczywiście wiadome jest że geje mi dadzą minusa dla nich rzeczą niepojętą jest gdy facet masturbuje się na widok pięknej kobiety Oni pewnie trzepali jak pojawiał sie ten facet z serialu. Normalny zdrowy chłop ( nie gej bo Oni zdrowi nie są ) od czasu do czasu puknie sobie w jajko byłoby dziwne gdyby tego nie robił.