• Informacje na temat:

  widzowie czwórki

Artykuły na temat: widzowie czwórki
 • "Dziewczyny ze Lwowa": Historia czwórki kobiet

  Na przestrzeni 13-odcinków widzowie będą śledzić losy czterech przyjaciółek zza wschodniej granicy, które przyjechały do Warszawy w poszukiwaniu pracy i lepszego życia. Są to: Uliana (Anna Gorajska(...) przedsiębiorcza, zakłada tu kilka biznesów, m.in. jest brygadzistką firmy sprzątającej, zakłada firmę kosmetyczną i szmugluje ubranka dziecięce. Polina jest najsilniejsza z całej czwórki i najmniej ulega...

 • "Tata sam w domu": Król disco polo w balecie?

  Bohaterem kolejnego odcinka programu "Tata sam w domu", który widzowie Czwórki obejrzą w poniedziałek, 27 października, będzie Tomasz "Niecik" Niecikowski, gwiazda disco polo, artysta znany z takich przebojów, jak "Cztery osiemnastki" czy "Czarna Inez". Tomek będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Fajnie, że widzowie nas lubią

  Polski, w okolicach Gorlic, choć tata pochodzi ze Szczecina. Ostatnia z czwórki, Magdalena Wróbel, czyli Polina, urodziła się w Krakowie: - Ale zaraz po maturze zaczęłam wędrować po kraju i świecie(...) do Kalifornii. Znajomy, który tam mieszka, zaprasza nas do siebie. Mamy w planie wybrać się wspólnie samochodem w podróż po Stanach. A.M.B.: Cieszę się, że widzowie polubili nasz serial. Zagrałam...

 • Wręczono nagrody festiwalu filmowego "Ale Kino!"

  Złote Koziołki - główne nagrody 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! otrzymały obrazy: "Daleko, daleko", "Głos pozbawionych głosu", "Bursztynowy amulet" i "Noc ponchongasów". Werdykt ogłoszono w sobotę, 6 grudnia, w Poznaniu.

 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny": Powrót Janusza Wojtali

  Na komendzie pojawi się posterunkowy Wojtala (Sasza Reznikow), którego widzowie mogą kojarzyć z pierwszych sezonów serialu Czwórki.

 • "The Voice of Poland": Przed finałem

  Przed nami ostatni odcinek piątej edycji programu "The Voice of Poland". Tuż przed finałem nastąpiły zmiany zasad, w myśl których to widzowie zdecydowali, kto zaśpiewa dzisiejszego wieczora. To ich głos był decydujący w tej sprawie. Dlatego szykuje się prawdziwy pojedynek gigantów.

 • "Święty": Michał Milowicz wraca na mały ekran!

  ...​W styczniu rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu Czwórki pod tytułem "Święty". Już 2 marca na antenie TV4 zobaczymy w nim Mariusza Węgłowskiego ("Policjanci i Policjantki), któremu towarzyszyć będą m.in. Jolanta Niedźwiecka, Sasza Reznikow i dano niewidziany Michał Milowicz!

 • "Strażnicy Galaktyki" na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

  "Strażnicy Galaktyki" - superprodukcja z uniwersum Marvela, a zarazem jeden z najlepiej przyjętych przez widzów i krytyków filmów roku - debiutuje 2 grudnia na płytach Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • "Miłość na zakręcie" od sierpnia w TV4

  Nowy serial będzie można oglądać do poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Jakie będą główne wątki? Kto zagra kluczowe role w produkcji Czwórki?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

Zdjęcia na temat: widzowie czwórki
Wideo na temat: widzowie czwórki
 • "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": Od 3 września w Czwórce

  3 września rozpocznie się emisja piątego już sezonu „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”, przebojowej produkcji, która w krótkim czasie od debiutu stała się czwartym najchętniej oglądanym serialem codziennym i zapewniła Czwórce w swoim paśmie pozycję trzeciej telewizji w Polsce i drugiej na multipleksie. W nowym sezonie nie zabraknie dramatycznych i zaskakujących sytuacji, choć widzowie

 • "Policjantki i policjanci" : Koniec zdjęć do 7. sezonu!

  Kilka miesięcy ciężkiej pracy na planie „Policjantek i policjantów” za nami! Przed aktorami i ekipą kilka tygodni przerwy, jednak widzowie nie mają powodów do niepokoju: powstanie 8. sezon hitu Czwórki. Szczegóły dotyczące nowej serii pojawiać się będą na oficjalnym profilu serialu, a finałowe odcinki aktualnej serii od poniedziałku do piątku o 19.00 w Czwórce.

 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny": Marek Włodarczyk o 4 sezonie!

  5 marca Czwórka zaprasza na premierę nowego sezonu serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. O tym, co czeka bohaterów w premierowych odcinkach, opowiada Marek Włodarczyk. Widzowie zobaczą nową fryzurę oraz po raz pierwszy zajrzą do domu naczelnika Kubisa.