• Informacje na temat:

  widzowie głosowali

Artykuły na temat: widzowie głosowali
 • Okazuje się, że widzowie nie do końca zgadzają się z wynikiem finału 5. edycji programu "Top Model".

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • "Na Wspólnej": Wątek studentów przyciągnie nowych widzów?

  Twórcy serialu zabiegają o przyciągnięcie młodszej widowni. Dowód? Rozbudowanie wątku grupy przyjaciół i ich wspólnego gniazdka.

 • "Ida": Pomóżmy zdobyć Oscara polskiemu filmowi!

  Trwa głosowanie w plebiscycie publiczności w ramach Europejskich Nagród Filmowych. W gronie nominowanych znajduje się "Ida".

 • Telekamery 2014: Kończy się głosowanie

  ...właśnie one wzbudzać będą największe emocje podczas gali wręczenia Telekamer. Kogo wybiorą widzowie? O statuetkę w kategorii aktorka walczą: znana m.in. z serialu "Prawo Agaty" Agnieszka Dygant, Karolina Gorczyca, którą widzowie mogą oglądać w "To nie koniec świata", wzbudzająca wielkie emocje jako Anna German - aktorka Joanna Moro, laureatka już dwóch Telekamer, znana z serialu "Barwy szczęścia...

 • "Taniec z gwiazdami": Rewolucja w piątym odcinku!

  W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 3 października, wydarzy się coś, czego w historii tego show jeszcze nie było. Widzowie wybiorą gwiazdom nowych tancerzy!

 • Zaskakujący wyrok widzów "TzG"

  W trzecim odcinku show Kasia Skrzynecka zaskoczyła wszystkich wytworną kreacją, bohaterowie- umiejętnościami tanecznymi, a telewidzowie wyrokiem, zgodnie z którym Łukasz Mróz nie zatańczy już w programie.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

 • Beata Tadla wygrała "Taniec z gwiazdami"! Tak na koniec upokorzyła Kreta!

  Beata Tadla wraz z Janem Klimentem zdobyli "Kryształową Kulę", pokonując w finale swoich rywali Kasię Dziurską i Tomka Barańskiego. Wzruszona dziennikarka płakała i śmiała się na zmianę. Dziękowała widzom za wsparcie w trudnym dla niej czasie. Chodziło oczywiście o rozstanie z Kretem, który rzucił ją w tabloidzie tuż przed pierwszym odcinkiem show. Myślicie, że widzowie głosowali na nią, bo było...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Matti Jakubiec jako Ewa Farna

  Już w sobotę, 25 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

Zdjęcia na temat: widzowie głosowali
Dyskusje na temat: widzowie głosowali
 • Re: "Radio, kamera, akcja!": Viki Gabor w serialu TVP1!

  świat jej nie wybrał, tylko jej fani głosowali w internecie na nią, a inni z Polski głosowali na nią nie ze wzgledu na jej osobę i piosenke, ale dlatego że reprezentowała nasz kraj. Eurowizja dziecięca ma inne zasady głosowania, bo mozna głosowac na swój kraj, a tylko w Polsce jest tak duże zainteresowanie eurowizją, na tyle krajów, które to transmitowały ponad ok 80% ogladajacych to widzowie

 • Re: Po "BrzydUli" same sukcesy

  widzowie ,wqidzowie głosowali na Julie ,a nie na Gosie. Julia zasłużyła w pełni na telekamere ,była świetna jako Brzydula ,zresztą dostała rekordowa liczbę głosow ,więcej niż uwielbiany Filip Bobek