• Informacje na temat:

  widzowie programu

Artykuły na temat: widzowie programu
 • Jeanine Pirro była pijana na wizji! Widzowie w szoku!

  Popularna prezenterka jest na ustach wszystkich. Gospodyni wieczornego programu w stacji Fox News wywołała bowiem niezłą aferę.  Widzowie mogli poczuć się zdezorientowani, gdy ich ulubiona prowadząca pojawiła się na wizji ze sporym opóźnieniem. Tłumaczono, że chodziło o problemy techniczne. I pewnie wielu by w to uwierzyło, gdyby Jeanine Pirro nie otworzyła ust.  Kobieta na wizji wyraźnie nie...

 • "Szkoła seksu": Autorski program Planete+

  Planete+ wprowadza nową produkcję własną. Od 29 kwietnia, w każdą środę o godz. 23 stacja pokaże premierowe odcinki "Szkoły seksu Joanny Keszka". W programie ekspertka ds. kobiecej seksualności Joanna Keszka odkryje przed widzami świat seksu w taki sposób, w jaki w telewizji nikt jeszcze tego nie robił.

 • Okazuje się, że widzowie nie do końca zgadzają się z wynikiem finału 5. edycji programu "Top Model".

 • Widzowie kinowi: Reklamy kontra zwiastuny

  Polscy widzowie przyznają, że chodzą do kina po to, aby obejrzeć film na dużym ekranie, 80 proc. kinomaniaków uważa, że ceny biletów są zbyt wysokie, a jedna trzecia widzów choć toleruje reklamy, woli w kinie oglądać zwiastuny filmowe.

 • ...z nami nie ma. Z ogromnym smutkiem żegnamy jedną z najdzielniejszych i najsilniejszych Bohaterek naszego programu. Rodzinie Kasi składamy najszczersze wyrazy współczucia" - czytamy.

 • "Mali Giganci": Kto odpadnie z programu?

  Przed nami szósty odcinek "Małych Gigantów". Tym razem konkurować ze sobą będą Klika Rubika i Czadersi. Któraś drużyna będzie musiała też pożegnać się z programem. Widzowie obejrzą show w sobotę, 11 kwietnia, w TVN.

 • Widzowie atakują bohaterkę programu "Nasz nowy dom": Dlaczego nie pracuje? Gdzie są alimenty?

  Pani Lidia, której sąsiedzi zniszczyli dom wyremontowany przez ekipę programu Polsatu "Nasz nowy dom", jest zszokowana komentarzami, jakie pojawiają się w sieci.

 • "Taniec z gwiazdami": Więcej widzów

  Prawie 3,7 mln widzów oglądało ćwierćfinałowy odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Szansę na zwycięstwo w show mają już tylko trzy pary.

 • Co się dzieje? Widzowie "Dzień Dobry TVN" w szoku! Wellman w trakcie programu nagle zniknęła!

  W trakcie wydania "Dzień dobry TVN" Dorota Wellman (56 l.) nagle zniknęła z anteny. Resztę programu Marcin Prokop musiał poprowadzić w pojedynkę. Fani są zaniepokojeni...

 • TVP zaprasza do Strefy Widza

  TVP przygotowało nową ofertę dla każdego z abonentów Telewizji Polskiej. Od piątku, 5 grudnia, każdy, kto na bieżąco opłaca abonament radiowo-telewizyjny, będzie mógł całkowicie za darmo korzystać z całej premierowej i archiwalnej oferty programowej Telewizji Polskiej w tzw. Strefie Widza

Zdjęcia na temat: widzowie programu
Wideo na temat: widzowie programu
Dyskusje na temat: widzowie programu
 • Re: "rodzinka.pl": Widzowie mówią NIE rodzince Boskich!

  Ja oglądam ! Nie uzależniam oglądania filmów i programów od swoich poglądów politycznych , z każdego programu wybieram to, co mnie ciekawi.

 • Re: "rodzinka.pl": Widzowie mówią NIE rodzince Boskich!

  Bardzo się ciesze ze znowu jednego programu z tą niby aktorką nie będzie- i tego piskliwego głosu.

 • Re: "rodzinka.pl": Widzowie mówią NIE rodzince Boskich!

  Kur-wizję oglądają tylko piss-uary i kompletni id io ci, którzy nie umieją przełaczyć programu na pilocie.

 • Re: "rodzinka.pl": Widzowie mówią NIE rodzince Boskich!

  PODSUMOWANIE komentarzy z których wynika że MY rodacy nie jesteśmy w stanie stworzyć sami fajnego serialu, programu, same durne teleturnieje w którym TV traci kasę na idiotyczne konkursy, komu to służy jaki kolor lubi żona i jakie kwiatki.

 • Re: "M jak miłość": Oszust w przychodni!

  po co wprowadziliście do programu tego Kamila najpierw Artur któremu wszystko sie udawało teraz ten Kamil bez sensu serial coraz bardziej się stacza usuńcie tę postac Kamila jest irytujący i nic nie wnosi

 • Re: "Barwy szczęścia": Chowański wreszcie usłyszy wyrok!

  a dlaczego nie ma artykułu programu "Rolnik szuka żony " . My widzowie domagamy się , aby na forum podyskutować o zakończeniu tej edycji !

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Nie musicie "kontaktować się z lekarzem lub farmaceutą żeby wyłączyć to badziewne TV, którego stosowanie zagraża waszemu zdrowiu" - po prostu to zróbcie, bo tego programu i wielu innych szkodliwych(...) dostrzega, albo dobrze wie i celowo do tego dopuszcza, bo tylko kasa z reklam się liczy, ale niestety taka forma TV / dziadostwa i byle jakości to na krótką metę, bo widzowie wyłączają odbiorniki, gdyż

 • Re: O tym widzowie przekonają się już za tyd...

  jeden lubi to drugi tamto, ale zauważ, że rozmawiamy o programie polskiej telewizji publicznej. a w odróżnieniu od kanałów komercyjnych telewizja polska ma swego rodzaju misję propagowania kultury, edukacji itp. i po prostu nie wypada jej wypuszczać ogromne ilości seriali, których jedynym zadaniem jest zapchanie wolnego czasu polaków. Od takiej telewizji oczekuję ambitnego programu, bo moim

 • Re: ​"Plebania": Agnieszka Włodarczyk zagra w serialu

  szkoda, że widzowie nie mieli głosu w sprawie wsadzenia jej do programu, zreszta i tak weszła z listy rezerwowej bo ktoś tam zrezygnował. Na szczęście wygrała Skrzynecka.

 • Re: "M jak miłość": Gorąca jesień w Grabinie - zwiastun 15. sezonu

  Boże, siedem milionów widzów "M jak Mdłości"..... A założyć płatny kanał "Debil TV" i przerzucić tam wszystkie tele-mele z jedynki i dwójki... Nieroby z TVP będą miały kasę wyciągniętą od "inteligentnych inaczej" widzów, a ci normalni widzowie może doczekają się porządnego programu.