• Informacje na temat:

  widzowie show

Artykuły na temat: widzowie show
 • TVN zawiesza produkcję show Ewy Drzyzgi

  Jesienią TVN wyemituje ósmy i, jak się okazuje, ostatni sezon medycznego show Ewy Drzyzgi "36,6" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • Bohater show TVP stracił dobytek w powodzi

  Uczestnik popularnego reality show TVP "Ośmiu wspaniałych" przeżył koszmar. Stracił cały dobytek, a sam otarł się o śmierć. Mężczyzna potrzebuje pomocy. Walczy o przyszłość swoją i swojego syna.

 • Koronawirus w Polsce: "Joke Show" zamiast "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa telewizja Polsat zawiesiła produkcję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Od najbliższej soboty, 21 marca, widzowie będą mogli oglądać nowy program rozrywkowy "Joke Show".

 • Show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zawieszony. Michalina Sosna komentuje

  Telewizja Polska zdecydowała o zawieszeniu na dwa tygodnie emisji odcinków programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Sytuację skomentowała prowadząca show Michalina Sosna.

 • "Sanatorium miłości": Co w drugim odcinku show TVP?

  Przed nami emisja drugiego odcinka programu "Sanatorium miłości". Tydzień temu widzowie mogli zapoznać się z dwunastką kuracjuszy.

 • "Ośmiu Wspaniałych": Poruszające wyznanie uczestnika show TVP

  W 5. odcinku: "Ośmiu Wspaniałych" widzowie byli świadkami rywalizacji w iście męskim wydaniu! Nie zabrakło także trudnych rozmów, a jeden z uczestników podzielił się z innymi wspomnieniem o trudnej relacji z ojcem...

 • Granice podglądactwa. Dlaczego Polacy tak bardzo lubią reality-show?

  Brothera". W 2019 roku widzowie obejrzeli dwie edycje reality-show (wiosenną i jesienną). Na 15 miejsc do jesiennej edycji "Big Brothera" zgłosiło się... 28 tysięcy osób, które były zainteresowane(...)" (2003-2004) to był reality-show, w którym telewidzowie mogli oglądać prywatne życie Michała Wiśniewskiego, będącego wówczas u szczytu popularności lidera zespołu Ich Troje. Michał z ówczesną żoną...

 • Seriale i show tracą widzów

  Coraz mniej osób w wieku 16-49 lat ogląda w telewizji popularne programy rozrywkowe. Według ekspertów, widzowie mają coraz większy wybór kanałów i decydują się na te tematyczne lub spędzenie wieczoru z internetem.

 • "The Voice Kids" zyskuje widzów. TVP liderem

  Do trzeciej edycji dziecięcego show TVP2 zgłosiła się rekordowa liczba ponad 2000 osób. Do przesłuchań w ciemno zaproszono ponad 70 dzieci w wieku 8-15 lat. W finałowym etapie to widzowie wybiorą zwycięzcę, który otrzyma nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 tys. zł. W poprzednich edycjach popularność zdobyli tacy wykonawcy, jak m.in. Roksana Węgiel, Viki...

 • Trudne chwile na planie show TVP? "Zrobiło się intymnie"

  Rogalska, czyli koledzy z planu "To był rok", emitowanego przez TVP1. W niedzielę, 5 kwietnia, widzowie obejrzeli pierwszy odcinek programu, który nagrywany był już bez udziału publiczności. "Od(...) sytuacja zrobiła się zbyt poważna" - wspomniała Zielińska. Aktorka zdradziła też, że bez widzów w studio nagrano dwa ostatnie odcinki show. Prowadząca program Marzena Rogalska wyznała z kolei, że...

Zdjęcia na temat: widzowie show
Wideo na temat: widzowie show
 • "Druga szansa": Kulisy show biznesu

  Małgorzata Kożuchowska zdradza szczegóły 2. sezonu "Drugiej szansy". W najnowszych odcinkach widzowie zobaczą więcej sytuacji inspirowanych światem show biznesu. Jedne będą zabawne, inne - okropne.

 • "Taniec z Gwiazdami": Jagodzińska i Jeziorowski o swym odejściu z show

  Przygodę z programem zakończyła Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski. To spore zaskoczenie, ponieważ jurorzy przyznali im wysokie noty. Para odpadła w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzeli 8 marca. Co na to topmodelka i jej taneczny partner? "To przez głosy widzów, bo od jury dostaliśmy noty bardzo wysokie, byliśmy na trzecim miejscu" - powiedział tancerz.

 • Karolina Gilon nie chce iść do normalnej pracy! "Widzę się w roli jurorki"

  Modelka Karolina Gilon chciałaby się sprawdzić w roli jurorki talent show oraz gospodyni dużego festiwalu muzycznego. Czy uda jej się wygryźć znane koleżanki? - Widzę się w roli jurorki. Uwielbiam ludzi, którzy występują, mają pasję i mogę ich oceniać, ale w sposób motywujący. Nigdy w życiu nie wyobrażam sobie, żebym mówiła komuś, że jest słaby, że robi coś nie tak. Widzę się też w roli osoby

Dyskusje na temat: widzowie show