• Informacje na temat:

  więckiewicz robert jako wałesa

Artykuły na temat: więckiewicz robert jako wałesa
 • Więckiewicz Wałęsą u Wajdy

  ...1 grudnia rozpoczną się zdjęcia do filmu "Wałęsa" Andrzeja Wajdy. Głównego bohatera zagra Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska wcieli się w postać Danuty Wałęsy.

 • Więckiewicz do Oscara?

  Jeszcze niedawno cieszył się z każdej roli. Dziś Robert Więckiewicz pracuje z najlepszymi reżyserami, przebiera w propozycjach i właśnie zagrał legendarnego polityka - Lecha Wałęsę...

 • Więckiewicz zagrał esbeka

  Funkcjonariusz MSW, który wyczuwa nadchodzący kres komunistycznej władzy w Polsce i pragnie zrobić użytek z pewnych tajnych informacji - to bohater filmu fabularnego "Zwerbowana miłość", grany przez Roberta Więckiewicza.

 • Więckiewicz w Rzymie

  Robert Więckiewicz spotkał się po raz pierwszy z publicznością w Rzymie. Okazją był przegląd najciekawszych filmów ostatnich lat z krajów Grupy Wyszehradzkiej, czyli Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

 • Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz, a także Paweł Edelman, Jan Peszek, Małgorzata Niemirska i Paweł Huelle - to artyści uhonorowani przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. "Patrzę na dorobek każdego z państwa i dostrzegam rzetelność, wysoką jakość, profesjonalizm, dobry wzór" - mówił minister.

 • Więckiewicz i Seweryn wspominają Wajdę

  Aktorzy Robert Więckiewicz i Andrzej Seweryn podczas rozmowy w TVN24 wspominali pracę z Andrzejem Wajdą na planie filmowym.

 • Więckiewicz zagra prokuratora Szackiego

  Robert Więckiewicz nie zwalnia tempa . Po głównych rolach w "Wałęsie. Człowieku z nadziei" i "Pod Mocnym Aniołem", artysta zagra w najnowszym filmie Borysa Lankosza "Ziarno prawdy". Obraz jest ekranizacją powieści kryminalnej Zygmunta Miłoszewskiego.

 • Więckiewicz i Pieprzyca nagrodzeni w Chicago

  Robert Więckiewicz za rolę Lecha Wałęsy w filmie Andrzeja Wajdy, a Maciej Pieprzyca, twórca filmu "Chce się żyć", za debiut reżyserski zostali nagrodzeni na 49. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Chicago.

 • To był duet: Foremniak żoną gangstera Więckiewicza

  ...szefa pruszkowskiej mafii Jana Blachowskiego Robert Więckiewicz z dnia na dzień stał się gwiazdą, jego żonę Mirę zagrała Małgorzata Foremniak. Oboje podczas pracy nad filmem i serialem obchodzili(...) do pani Małgorzaty Robert Więckiewicz przyjmując rolę w "Świadku koronnym" nie miał nic do stracenia. Jego kariera długo stała w miejscu. W filmach pojawiał się rzadko, na stałe zaś grał w Teatrze...

 • "Wałęsa" w Gdańsku

  ...będzie realizował zdjęcia do filmu "Wałęsa". W scenach, przedstawiających tragiczne w skutkach zamieszki i strajki, będą brali udział Robert Więckiewicz (Lech Wałęsa), Remigiusz Jankowski (stoczniowiec(...). Tytułowego bohatera gra Robert Więckiewicz, Agnieszka Grochowska wciela się w postać Danuty Wałęsy. - Myślę, że to będzie najtrudniejsza rola dla mnie. Nie wiem, co z tego wyjdzie. Mogę sobie tylko...