• Informacje na temat:

  więckiewicz z inną kobietą

Artykuły na temat: więckiewicz z inną kobietą
 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • MocArty 2011: Więckiewicz Człowiekiem Roku!

  Robert Więckiewicz zdobył MocArta dla Człowieka Roku 2011 roku. W środę, 22 lutego, w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się uroczystość rozdania nagród przyznawanych przez stację RMF Classic. To już druga edycja plebiscytu.

 • Robert Więckiewicz nagrodzony na festiwalu w Tokio

  Robert Więckiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio. Wyróżniono go za postać Jurusia w filmie Wojciecha Smarzowskigo "Pod Mocnym Aniołem" na podstawie powieści Jerzego Pilcha.

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  ..."Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Paweł Borowski o filmie "Ja teraz kłamię": Prawda jest zupełnie inna

  ...grają: Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Robert Więckiewicz, Adam Woronowicz, Agata Buzek, Marian Dziędziel, Jacek Poniedziałek, Paulina Walendziak i Rafał Maćkowiak. O pracy nad filmem "Ja teraz(...). W obsadzie filmu znalazła się plejada gwiazd współczesnego polskiego kina: Agata Buzek, Maja Ostaszewska, Rafał Maćkowiak, Robert Więckiewicz, Joanna Kulig, Marian Dziędziel i wielu innych - wszyscy...

 • Baby są jakieś inne!

  ...nowym projektem, opartym na wspomnianym zdaniu, który przenosi właśnie na ekran. W rolach głównych w filmie "Baby są jakieś inne" będzie można zobaczyć: Adama Woronowicza, Roberta Więckiewicza(...), że jest lojalistą i jeśli coś powie na temat koncepcji filmu, a w trakcie jego robienia "pójdzie w inną stronę", to odczuwa później poczucie winy, że robi coś innego niż przyrzekł. Reżyser "Nic...

 • "Baby są jakieś inne" Koterskiego za darmo na YouTube

  Przebojową komedię Marka Koterskiego "Baby są jakieś inne" z Robertem Więckiewiczem i Adamem Woronowiczem można od czwartku, 9 czerwca, oglądać za darmo i legalnie na kanale YouTube dystrybutora Kino Świat.

 • "Baby są jakieś inne"... we wrześniu

  ..."Baby są jakieś inne", nowy film Marka Koterskiego ("Dzień świra", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami") trafi do kin 9 września - poinformował dystrybutor, Kino Świat. Głównych bohaterów komedii grają Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz.

 • "Baby są jakieś inne": Noc mizoginów

  ..., nawiązuje do własnej biografii, powraca do tych samych tematów. Nie inaczej jest w filmie "Baby są jakieś inne". Dwójka mężczyzn (opuchnięty Robert Więckiewicz, chudy i blady niczym upiór Adam Woronowicz(...) i zniesmaczeni. Ich gorączkowe, wypełnione wulgaryzmami i błędami gramatycznymi rozmowy krążą tylko wokół niej - cały film przypomina półtoragodzinną sesję terapeutyczną dwóch mizoginów, którzy przez...