• Informacje na temat:

  więckiewicz z kobietą

Artykuły na temat: więckiewicz z kobietą
 • Robert Więckiewicz: Te filmy aktora trzeba zobaczyć

  We wtorek, 30 czerwca, swoje nieokrągłe 53. urodziny obchodzi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Robert Więckiewicz. Z tej okazji prezentujemy osiem filmów z jego udziałem, które warto obejrzeć.

 • Więckiewicz w "Aniele" Smarzowskiego

  Wojciech Smarzowski, na podstawie powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem", uhonorowanej Nagrodą Literacką Nike, wyreżyseruje film "Anioł". Główną rolę zagra Robert Więckiewicz - poinformował producent filmu, Jacek Rzehak.

 • Więckiewicz wykorzystuje Orleańską

  Już 24 grudnia na ekranach polskich kin zadebiutuje obraz Tadeusza Króla - "Zwerbowana miłość". Główne role w produkcji grają: Robert Więckiewicz, Krzysztof Stroiński i Joanna Orleańska.

 • Więckiewicz agentem Tomkiem?

  ...- Nie mógłbym zagrać agenta Tomka...To jest przystojny, ładny mężczyzna... Ja się chyba nie nadaję - Robert Więckiewicz powiedział na premierze filmu "Zwerbowana miłość".

 • Więckiewicz śpiewa Villas!

  ...8 października do kin trafią "Śluby panieńskie" Filipa Bajona. W ekranizacji Fredry jedną z głównych ról zagrał Robert Więckiewicz. Aktor brylował nawet między ujęciami produkcji.

 • Więckiewicz zagrał esbeka

  Funkcjonariusz MSW, który wyczuwa nadchodzący kres komunistycznej władzy w Polsce i pragnie zrobić użytek z pewnych tajnych informacji - to bohater filmu fabularnego "Zwerbowana miłość", grany przez Roberta Więckiewicza.

 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • Więckiewicz gra dla Machulskiego

  Romantyzmu mężczyźnie niewątpliwie dodaje gitara w ręku, a piękny głos może pomóc zdobyć kobietę, przekonać ją do swych uczuć lub przeprosić. Do jakich celów posłuży ten instrument muzyczny Darkowi (Robert Więckiewicz)? Czy chłopiec z gitarą okaże się dobrą para dla Zosi (Ilona Ostrowska)? Odpowiedź w kinie. Premiera najnowszej komedii fantastycznej Juliusza Machulskiego "Ile waży koń trojański...

 • MocArty 2011: Więckiewicz Człowiekiem Roku!

  Robert Więckiewicz zdobył MocArta dla Człowieka Roku 2011 roku. W środę, 22 lutego, w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się uroczystość rozdania nagród przyznawanych przez stację RMF Classic. To już druga edycja plebiscytu.

 • "Ziarno prawdy": Miłoszewski chwali Więckiewicza

  Kryminał filmowy z prawdziwego zdarzenia - tak ekranizację powieści "Ziarno prawdy", której podjął się reżyser Borys Lankosz, określił Zygmunt Miłoszewski. Pisarz chwali m.in. odtwórcę głównej roli, Roberta Więckiewicza; Szacki w jego wykonaniu "jest świetny" - ocenił.