• Informacje na temat:

  więckiewicz z zona

Artykuły na temat: więckiewicz z zona
 • Więckiewicz: Role życia

  Zakończenie zdjęć do "Wałęsy" Andrzeja Wajdy zbiegło się z 45. urodzinami wcielającego się w tytułową rolę w tym filmie Roberta Więckiewicza. Czy najlepszy obecnie polski aktor wyjdzie zwycięsko w starciu z postacią wciąż żyjącą, której życiorys i skomplikowane losy zna cała Polska? Czy po raz kolejny udowodni swój kunszt?

 • Przejmująca rola Więckiewicza

  ..."Wymyk" Grega Zglińskiego to kolejny film, który bierze udział w Konkursie Głównym trwającego w Gdyni Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. - To, czego doświadczyłem przy pracy nad tym filmem, to dla mnie cenne doświadczenie na przyszłość - oświadczył na konferencji prasowej Robert Więckiewicz, odtwórca jednej z głównych ról.

 • To był duet: Foremniak żoną gangstera Więckiewicza

  ...szefa pruszkowskiej mafii Jana Blachowskiego Robert Więckiewicz z dnia na dzień stał się gwiazdą, jego żonę Mirę zagrała Małgorzata Foremniak. Oboje podczas pracy nad filmem i serialem obchodzili(...) do pani Małgorzaty Robert Więckiewicz przyjmując rolę w "Świadku koronnym" nie miał nic do stracenia. Jego kariera długo stała w miejscu. W filmach pojawiał się rzadko, na stałe zaś grał w Teatrze...

 • Więckiewicz "królem życia"

  W filmie zobaczymy plejadę wybitnych aktorów, m.in.: Roberta Więckiewicza, Magdalenę Popławską, Bartłomieja Topę, Jerzego Trelę, Jana Peszka oraz Krzysztofa Czeczota. Jerzy Zieliński to autor zdjęć(...) Więckiewicz" - opowiada Jerzy Zieliński. "Wcielając się w postać Edwarda, Wieckiewicz musiał pokazać pełną gamę emocji - od tych ciemnych, człowieka podlegającego ciągłym napięciom życia w wielkim...

 • Robert Więckiewicz: Wyjątkowa rola

  Wierzę, że opowieść o Edwardzie daje szanse na refleksje o tym, jak zwolnić i cieszyć się światem - mówi Robert Więckiewicz, który wciela się w główną rolę w filmie "Król życia", fabularnym debiucie znanego operatora, Jerzego Zielińskiego.

 • Więckiewicz w słowackim filmie

  Robert Więckiewicz ("Różyczka", "Vinci", "Świadek koronny") zagrał jedną z ról w słowackim filmie Vladimira Balko "Spokój w duszy". Polscy widzowie będą mogli oglądać produkcję od 25 marca.

 • Słowacki film z Robertem Więckiewiczem

  Dramat "Spokój w duszy" w reż. Vladimira Balki, kreślący portret słowackich 40-latków, którzy nie potrafili przystosować się do realiów okresu transformacji, w piątek, 25 marca, trafi na ekrany polskich kin. W jednej z głównych ról zobaczymy w obrazie Roberta Więckiewicza.

 • "Król życia": Pozytywnie nastawiony Robert Więckiewicz

  ..."Król życia", debiutancki film Jerzego Zielińskiego, zdradza pełen humoru przepis na odnalezienie szczęścia w codziennym życiu. Szczypta radości i pozytywne nastawienie to sposoby na wyjście z kina z uśmiechem na twarzy. Kinowego zastrzyku endorfin widzowie doświadczą już 25 września. Dystrybutor Next Film zaprezentował właśnie plakat nadchodzącej produkcji z Robertem Więckiewiczem w roli głównej.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • M. Foremniak żoną gangstera

  ...2 lutego na ekrany kin trafi "Świadek koronny" - sensacyjny film ukazujący reguły panujące w świecie mafii. Oprócz Pawła Małaszyńskiego, Roberta Więckiewicza i Andrzeja Grabowskiego zobaczymy w nim Małgorzatę Foremniak w roli żony jednego z gangsterów. Aktorka opowiada o swojej postaci.

Zdjęcia na temat: więckiewicz z zona