• Informacje na temat:

  więckiewicz zdradza

Artykuły na temat: więckiewicz zdradza
 • "Król życia": Pozytywnie nastawiony Robert Więckiewicz

  ..."Król życia", debiutancki film Jerzego Zielińskiego, zdradza pełen humoru przepis na odnalezienie szczęścia w codziennym życiu. Szczypta radości i pozytywne nastawienie to sposoby na wyjście z kina z uśmiechem na twarzy. Kinowego zastrzyku endorfin widzowie doświadczą już 25 września. Dystrybutor Next Film zaprezentował właśnie plakat nadchodzącej produkcji z Robertem Więckiewiczem w roli głównej.

 • Robert Więckiewicz wężem w dubbingu "Małego księcia"

  Robert Więckiewicz dołączył do polskiej obsady "Małego Księcia". W wysokobudżetowej ekranizacji jednej z najukochańszych książek wszech czasów zdubbingował Węża, któremu w angielskiej wersji językowej głos podkładał sam Benicio del Toro.

 • "Król życia": Więckiewicz jest... kosmitą

  Trwają prace na planie komedii Jerzego Zielińskiego "Król życia". Niedawno nagrywano scenę rozmowy pomiędzy Edwardem (Robert Więckiewicz), a jego szefem (Krzysztof Czeczot).

 • Więckiewicz i Grochowska na plakacie "Wałęsy"

  Podczas gdy grający w filmie Lecha Wałęsę - Robert Więckiewicz, z dumą pokazuje znak zwycięstwa, zza jego sylwetki przenikliwie i z dystansem spogląda na nas Agnieszka Grochowska. Twórcy nie ukrywają(...) przeczytać głośnej książki żony Lecha Wałęsy, w której zdradzała kulisy ich wspólnego życia. "Lata 70. były dla nich dobrym czasem, dziesięć lat życia w miłości. Oni obydwoje tak tamte lata...

 • Agata Buzek: Nazwisko pomogło mi w karierze

  Romans z Robertem De Niro i pocałunki z Jasonem Stathamem... Gwiazda "Ja teraz kłamię" Agata Buzek, pod ostrzałem pytań, zdradza wszystkie swoje tajemnice!

 • Jak syn górnika został gwiazdą

  Robert Więckiewicz nigdy nie ukrywał, że pochodzi z miejsca, gdzie większość ludzi jest skazana na to, by pracować 25 lat pod ziemią. Jednak jego zawsze ciągnęło do wielkiego świata.

 • Bajon: "Chciałem sprawdzić Fredrę"

  Zekranizowane przez Filipa Bajona "Śluby panieńskie" to spotkanie największych gwiazd polskiego kina. Szyc, Stuhr, Żmuda-Trzebiatowska, Cieślak, Olszówka i Więckiewicz zapewne przyciągną do kin rzesze młodych ludzi. Reżyser opowiedział o swojej przygodzie z dziełem Fredry.

 • Piotr Szkopiak: Szerzyć prawdę o Katyniu

  Polityczna manipulacja, zacieranie śladów, uciszanie niewygodnych świadków - tak o tuszowaniu zbrodni katyńskiej opowiada film Piotra Szkopiaka "Katyń - Ostatni świadek". "Chciałem stworzyć trzymający w napięciu thriller, pokazać tę historię z zupełnie innej perspektywy" - zdradza reżyser.

 • Plejada polskich aktorów

  ..."Zero" - kinowy debiut Pawła Borowskiego z plejadą polskich aktorów, trafi na ekrany kin 9 października 2009. W obsadzie znaleźli się m.in. Sonia Bohosiewicz i Robert Więckiewicz.

 • "7 uczuć": Jest plakat

  ..."7 uczuć" to najnowszy film Marka Koterskiego oparty na tak zaskakującym i brawurowym pomyśle, że dystrybutor nie chce go zdradzać, aby nie popsuć nikomu przeżywania siedmiu uczuć. Natomiast śmiało można powiedzieć, że czegoś takiego w światowej kinematografii jeszcze nie było!

Wideo na temat: więckiewicz zdradza
 • "Odwróceni. Ojcowie i córki": Artur Żmijewski o serialu

  Artur Żmijewski opowiada o powrocie serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki", swojej roli oraz zdradza co nieco na temat szczegółów produkcji. W nowej odsłonie "Odwróconych" najważniejszy akcent(...) w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Blacha (Robert Więckiewicz) stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą.