• Informacje na temat:

  wieczór goście

Artykuły na temat: wieczór goście
 • Oscarowy wieczór: Polscy laureaci i nominowani

  W wieczór rozdania Oscarów, w niedzielę, 28 lutego, w Narodowym Instytucie Audiowizualnym będzie można przypomnieć sobie polskich laureatów Oscara. Wyświetlane będą także filmy nominowane do tej nagrody.

 • Jedyny taki wieczór

  ...22 października polskie kino kończy 100 lat. Telewizja Kino Polska przygotowała z tej okazji specjalny jubileuszowy wieczór, który upłynie pod znakiem filmowych wspomnień i rocznicowych podsumowań.

 • Avril Lavigne: Goście na nowej płycie

  ...bardzo chwali sobie pracę z Kreviazuk. "Jesteśmy niczym najlepsze przyjaciółki. Zaparzałyśmy sobie herbatę i co wieczór, przez dwa tygodnie, pisałyśmy razem piosenki. Świetnie się bawiłyśmy, bo nie...

 • Zagraniczni goście w "Kocham Cię, Polsko!"

  Zaproszeni do programu "Kocham Cię, Polsko!" zagraniczni goście w wyjątkowych okolicznościach będą mogli sprawdzić swoją znajomość języka polskiego. Test będzie bardzo trudny, pytania podchwytliwe i wymagające niekiedy dobrego refleksu. Jak bohaterowie odcinka poradzą sobie z pytaniami dotyczącymi Polski? Czy dla obcokrajowców wymienienie trzech słów na określoną literę będzie przeszkodą...

 • Goście Fennesza na OFF Festival

  Wiedeński wizjoner Fennesz będzie kuratorem jednego dnia na Scenie Eksperymentalnej OFF Festival 2012 (3-5 sierpnia w Katowicach). Jego zaproszenie przyjęli: Kim Gordon & Ikue Mori, Henry Rollins, Papa M, Lillevan (w duecie z którym wystąpi sam Fennesz), Forest Swords, Jacaszek, Mordy oraz Piętnastka.

 • Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel, a zgromadzeni goście na zakończenie mogli obejrzeć ją spektakularny pokaz sztucznych ogni. Trzeba przyznać, że Jedynka dzielnie walczy o widza i nie ustępuje...

 • Anita Werner: Od rana do wieczora

  ...tworzy taki łańcuch dobrej woli. Większość "Faktów" i "Faktów po Faktach" zajmuje jednak polityka. Niektórzy goście przychodzą do studia, ale nie chcą mówić... - ...mówić to oni chcą, ale nie chcą(...) milionów widzów. To wszystko warunkuje długość pytań, tempo i dynamikę rozmowy. A jeśli w ciągu tego kwadransa pani goście głównie się kłócą? - Bywało tak, że musiałam podniesionym tonem upominać...

 • Animacja na żywo w Krakowie

  Animacja na żywo, jubileusze i zagraniczni goście. Piąty dzień 14.Międzynarodowego Festiwalu Filmowego zapowiada się imponująco.

 • Pol'and'Rock 2020 w wersji online: Janusz Gajos i Andrzej Mleczko gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych

  Aktor Janusz Gajos oraz rysownik i satyryk Andrzej Mleczko to kolejni goście Akademii Sztuk Przepięknych w ramach 26. Pol'and'Rock Festival, który w całości odbędzie online.

 • "Big Brother 2". Uchodźcy w domu Wielkiego Brata

  W czwartek wieczorem w programie "Big Brother" pojawili się niecodzienni goście. Potwierdziły się wcześniejsze spekulacje - uczestników odwiedzili uchodźcy. Wcześniej jedna z fundacji zajmujących się pomocą dla uchodźców ostro skrytykowała ten pomysł.

Zdjęcia na temat: wieczór goście