• Informacje na temat:

  wieczór gwiazdy

Artykuły na temat: wieczór gwiazdy
 • Gwiazdy w domu opieki

  .... Najczęściej otrzymywał role księży. Zagrał m.in. w "Pannach z Wilka", "Człowieku z żelaza", "Sztuce kochania" i "Jeszcze nie wieczór", a także w serialach: "Awanturze o Basię" czy "Złotopolskich". Czytaj...

 • "Taniec z Gwiazdami": Oglądalność maleje

  Tylko niewiele ponad 3 miliony widzów oglądało wyemitowany 24 kwietnia odcinek "Tańca z Gwiazdami". Liczba par maleje - na placu boju pozotało ich tylko pięć - ale nie przekłada się to na większą liczbę widzów.

 • Andrzej Duda przyłapany. Tak spędził wieczór wyborczy!

  Polskie media wciąż żyją wczorajszymi wyborami prezydenckimi. Oczekiwanie na wyniki było niezwykle stresujące dla kandydatów, którzy do samego końca walczyli o poparcie obywateli. Andrzej Duda (48 l.) przed wieczorem wyborczym zdecydował się zaszyć w swojej krakowskiej willi. Co tam robił?

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Tak gwiazdy na gali Grammy 2020 upamiętniły Kobe Bryanta

  ...wieczór jest dla Kobiego". Koszykarza wspominała również Alicia Keys ( sprawdź! ). "Jesteśmy razem w największy wieczór dla muzyki, nagradzamy artystów, którzy robią to najlepiej, ale szczerze...

 • Stała widownia "Tańca z Gwiazdami". "Mali giganci" znowu najlepsi

  3,3 mln - mniej więcej tyle osób ogląda najnowszą edycję "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Czy to wystarczający wynik, by zadowolić producentów show, czy też liczyli na nieco większą widownię?

 • Gwiazda rocka

  ...psychiczne. Tomek szuka sobie pracy na weekend. Babcia Janina chce mu podarować swój samochód. U Boskich gaśnie światło. Przez cały wieczór rodzina musi sobie radzić bez prądu. Nie jest to łatwe.

 • "Taniec z Gwiazdami": Łukasz Garlicki odpadł, Ada Fijał zachwyciła [5. odcinek]

  Łukasz Garlicki odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Największą niespodziankę w 5. odcinku show Polsatu sprawił duet Ada Fijał - Krzysztof Hulboj, który w klasyfikacji jury wyprzedził dotychczasowych faworytów: Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego. W następnym odcinku gwiazdy zatańczą z wybranymi przez widzów partnerami.

 • Diagnoza: Rak piersi! Gwiazdy walczyły z chorobą

  ...złośliwego guza. Szokująca diagnoza była dla niej niczym wyrok. Zrozpaczona przepłakała cały wieczór. Wiedziała, że przed nią trudna walka z ciężkim przeciwnikiem.  Wiele lat wcześniej z nowotworem zmagała...

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

Zdjęcia na temat: wieczór gwiazdy
Wideo na temat: wieczór gwiazdy
 • "Taniec z Gwiazdami": Odcinek 3.

  Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak odpadli w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Mimo fatalnych ocen i kolejnego kompromitującego występu w programie pozostała youtuberka Magda Bereda, najlepszy taniec wieczoru zaprezentowała zaś Barbara Kurdej-Szatan. Widzowie aż przecierali oczy ze zdumienia!

 • Pokaz Dawida Wolińskiego. Przybył tłum gwiazd i celebrytów!

  6 grudnia odbył się pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego. Na imprezę przyszedł tłum gwiazd! Nic dziwnego, w końcu projektant jest bardzo lubiany w celebryckim świecie. Co mieli do powiedzenia przybyli oraz bohater wieczoru?

 • Jarosław Jakimowicz krytykuje polskie gwiazdy: Jak widzę facetów pod pięćdziesiątkę, którzy...

  - Uganianie się za dziewczynami w kusych spódniczkach było dobre 20 lat temu – przyznaje Jarosław Jakimowicz. Aktor twierdzi, że nad zabawy w klubach przedkłada obecnie spokojniejsze formy rozrywki. Nadal jednak lubi spotkać się z kolegami i napić wódki podczas wspólnego oglądania meczu. Jarosław Jakimowicz w tym roku skończy 46 lat. Jest ojcem dwóch synów. Uważa, że każdy wiek ma swoje prawa i jemu nie wypada już bawić się w klubach jak nastolatkowi. Obecnie preferuje spokojniejsze formy...

Dyskusje na temat: wieczór gwiazdy
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Dlaczego nieświadomi. Nie rozumiem, w dobie internetu , telewizji i innych nośników.Czy te nasze gwiazdy to naprawdę taka ciemnota.Lepiej niech powiedzą ile brały i biorą za wieczór Sylwestrowy można jednym ich występem opłacić całe życie zawodowe na składki ZUS jednorazowo. Skoro nie pilnowało się tych spraw i nie opłacało się składek a koszty uzysku to 50% to o czym my mówimy. Powinni

 • Re: Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

  Nie ma to jak dobra bajunia na wieczór :D

 • Re: Te gwiazdy popłakały się na wizji

  Ale cenzura! Brakuje jeszcze tadli , co płakała na wizji ,po przegranych wyborach prezydenckich komoruskiego! Też gwiazdka TVN! Niezależną dziennikareczka! Czy Interia ma cenzora z Mysiej? Tak pytam , bo walić w PiS to można, nawet obrażać, a jak pisze prawdę to cenzura! Płakała Tadla w wieczór wyborczy na wizji TVP!

 • Re: Dwie gwiazdy, jedna kreacja

  - sąsiad kupił sobie na wieczór 6 piw, to ja kupiłem sobie 2 razy 0,5 litra czystej. I to one będzie zazdrościł mi kaca.

 • Re: Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  Wczoraj leciał film pt Niemożliwe, o tsunami. Przepłakałem cały, bo mi trochę telewizor przemaka, ale mniejsza o to. Cała rodzina ocalała (troje dzieci z rodzicami), mimo że wszystkich porwała fala. A inny, młody mąż i ojciec zostaje sam z karteczką - poszliśmy na plażę. Cały wieczór myślałem czy ten pierwszy gość jest jakiś lepszy, że miał tyle szczęścia. Nie. Jedni napiszą, że to cud, że tak

 • Re: Telekamery 2017: Gwiazdy o losach swoich postaci.

  Witam fanuf naszej sagi !! Cuż za pienkny wieczór gfiasda naszej sagi pienkna i mondra Barbara Kurdej-Szatan zdobyła te telekamere !! to świadczy o wielkości naszego ulubionego serialu oby trfał w nieskończoność !! z tej rodości muszem siem napić wina gronowego o nazwie ,, DAR LOSU '' ABY UCZCIĆ NIEWOTPLIWY SUKCES MOJEJ GFISADY

 • Re: "Dzikie serce": Aktorzy, którzy lubią uderzyć!

  Dość już tych nonsensów, jest star czyli gwiazda, bez względu na płeć, sa gwiazdy żenskie lub męski, Gwiazdor, a ściślej św Gwiazdor lub Św. Pan Gwiazdor jest tylko jeden, to Ten który przynosi dziecia centralno europejskim prezenty w wieczór wigiliny Bożego Narodzenia.

 • Re: Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  Dobry wieczór,w sobotę idę na cmentarzyk do babuni i dziadziusia.

 • Re: Życie po hicie, czyli jak gwiazdy radzą sobie z zaszufladkowaniem

  Jest popyt-są seriale. Zdziwił(a)byś się ilu Polaków żyje ich fikcyjnym życiem zasiadając co wieczór przed tv i śledząc ich losy.

 • Re: Wieczór z Gwiazdami Polsatu

  No dobra, na zdjęciu są gwiazdy jesiennej ramówki Polsatu, a gdzie są te ciacha z tytułu?