• Informacje na temat:

  wieczór jesienny

Artykuły na temat: wieczór jesienny
 • Jesienne nowości i kontynuacje w TVP

  Jesienna ramówka Telewizji Polskiej będzie obfitowała w serialowe nowości! Czy okażą się hitem na miarę "M jak miłość"?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • "W rytmie serca" hitem jesiennej ramówki Polsatu

  ​Pokazywany w niedzielne wieczory na Polsacie nowy serial "W rytmie serca" ogląda ponad 2,3 mln widzów.

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • ​Nowość w jesiennej ramówce Polsatu! Gwiazdy w obsadzie serialu

  ...- Porażka to kolejny krok do zwycięstwa*. O tym, jak wiele prawdy jest w tych kilku słowach świadczą losy bohaterek nowego serialu "Zawsze warto", który od września wyemituje Polsat. Trzy kobiety, jeden przypadkowy wieczór, którego dramatyczny finał jest początkiem ich wspólnej historii.

 • Sacrum Profanum: Bang on a Can All-Stars, Skalpel i Lee Ranaldo w jednym (relacja)

  Gospodarzami otwarcia kolejnego dnia Sacrum Profanum (środa, 17 września) była grupa Bang on a Can All-Stars. Gościnnie, w koncercie Field Recordings 2, wzięli udział polski duet Skalpel oraz legenda gitarowego hałasu, były muzyk Sonic Youth - Lee Ranaldo.

 • Jesienne ramówki TVN, TVP i Polsatu, czyli co warto zobaczyć

  ...nie ma szans. Czy ten plan się powiedzie? W sezonie jesiennym Telewizja Polska stawia na nowości. To zupełnie inna strategia, niż w TVN. Tam hitem mają być sprawdzone nazwiska i marki. Prezes Jacek...

 • Przebój Roku 2014 RMF FM: Najlepsza Indila

  Sprawdź szczegółowe wyniki tradycyjnego plebiscytu Przebój Roku w RMF FM. Tym razem Bednarka wyprzedziła pochodząca z Francji wokalistka Indila.

 • "Singielka": Rozpoczynają się zdjęcia do jesiennych odcinków serialu!

  ...2016. Zdjęcia do jesiennych odcinków produkcji TVN "Singielka" rozpoczynają się w poniedziałek 13 czerwca. A co wydarzy się u Elki? W odcinkach, które zobaczymy jesienią, Elka (w tej roli(...)), serdeczną przyjaciółkę Monikę (Anna Oberc) i nadopiekuńczą Sławę (Dorota Pomykała). Na widzów czekają nagłe oświadczyny, szalony wieczór panieński, przedślubne perypetie, oraz wymarzony ślub. To wszystko...

 • "Wieczór z Nataszą" Urbańską...

  Nowy show muzyczno-taneczny z udziałem Nataszy Urbańskiej autorstwa Janusza Józefowicza będzie nosił tytuł "Wieczór z Nataszą". Program oglądać będziemy mogli po wakacjach w niedzielne wieczory o 21:10.

Zdjęcia na temat: wieczór jesienny
Wideo na temat: wieczór jesienny
 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...

 • Nimfomanka - Część II

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

Dyskusje na temat: wieczór jesienny
 • Re: Zagraniczne hity na jesień

  A ja jestem zdania, że na jesienny wieczór najlepsza jest książka. A nie kolejny, wątpliwej jakości przekazu, serial...

 • Re: Zagraniczne hity na jesień

  A ja jestem zdania, że na jesienny wieczór najlepsza jest książka. A nie kolejny, wątpliwej jakości przekazu, serial... W takim razie polecam książkę, jaka ostatnio utkwiła mi w pamięci - Król Mroku, jest kontynuacją Królowej Lata.