• Informacje na temat:

  wieczór spędziła

Artykuły na temat: wieczór spędziła
 • "Big Brother 2". Uczestniczki spędziły wspólnie noc?

  Poniedziałkowy wieczór w domu Wielkiego Brata dostarczył niemałych emocji i mieszkańcom, i widzom. Postacią pierwszoplanową była niezaprzeczalnie Natalia. Głównym tematem rozmów były zaś jej sercowe rozterki. We wtorek rano Dawidowska obudziła się w łóżku z jedną z sióstr bliźniaczek. Co je łączy?

 • Roxette: Specjalny koncert pamięci Marie Fredriksson. Emocjonalny wieczór we łzach

  ...25 stycznia w szwedzkiej telewizji SVT zostanie wyemitowany specjalny koncert pod hasłem "Wieczór dla Marie Fredriksson". W ten sposób Per Gessle i inni szwedzcy muzycy złożyli hołd zmarłej 9 grudnia 2019 r. wokalistce duetu Roxette.

 • Jak Kayah spędziła urodziny?

  W środę, 5 listopada, Kayah skończyła 41 lat. Kolorowej prasie udało się podejrzeć, jak wokalistka spędziła ten dzień.

 • Telewizja, DVD, a może VOD. Gdzie wybrać film na wieczór?

  Jesienne wieczory to czas, który zdecydowanie sprzyja oglądaniu dużej ilości filmów. Współczesna oferta dostępnych platform jest bogata i oferuje przeróżne rozwiązania. Telewizja, DVD czy VOD? Gdzie najlepiej wybrać film na wieczór? Specjalnie dla was sprawdzamy wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

 • Wieczór specjalny z programami Anthony'ego Bourdaina

  Barack Obama powiedział o nim: "wiele nauczył nas o jedzeniu, o tym, jak wspólne posiłki mogą zbliżać, ale przede wszystkim - pokazał nam, jak nie bać się nieznanego". To postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany pisarz, publicysta, celebryta i podróżnik kulinarny. Niezwykle barwny i wyrazisty, ale też otwarty na nowe miejsca, smaki i ludzi. Jego życie było inspiracją, a jego strata - ogromnym żalem.16 czerwca od godz. 20:30 Kuchnia+ wyemituje specjalny maraton poświęcony...

 • Hiphopowy wieczór kawalerski

  Brytyjski komik Russel Brand poprosił raperów Jay'a-Z i Kanye Westa o zorganizowanie tradycyjnego przedślubnego wieczoru kawalerskiego. Impreza miałaby potrwać kilka dni i odbywać się w kilku miastach.

 • Westlife: Wieczór z McFaddenem

  Bryan McFadden, były członek grupy Westlife, spędził w zeszłym tygodniu wieczór z byłymi kolegami z boysbandu. Na swoim nowym singlu nie pozostawia jednak złudzeń tym, którzy liczą na jego powrót do zespołu.

 • Z kim Polacy spędzili sylwestra?

  Dwójka czy Polsat? Wrocław czy Warszawa? Z kim Polacy chętniej spędzali sylwestra?

 • Katarzyna Cichopek: Wolę wieczory z dziećmi niż imprezy

  Aktorka przedkłada spokojne życie rodzinne nad imprezy zawodowe. Twierdzi, że przyjmuje tylko zaproszenia od ważnych dla niej ludzi, wieczory woli bowiem spędzać z mężem i dziećmi. Nie robi też konkretnych planów zawodowych, unikając w ten sposób ewentualnego rozczarowania.

 • "Kac Wawa": Wieczór kawalerski po polsku

  ..., Jarek, Karol, Tomek i Jerzy. Panowie spotykają się w hotelowym apartamencie, gdzie mają grać w brydża świętując wieczór kawalerski Andrzeja. W tym samym czasie panna młoda wraz z przyjaciółkami mile spędza czas wieczoru panieńskiego z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają jednak na genialny pomysł... Zamiast planowanej gry w brydża, postanawiają spędzić wieczór po męsku. W rolę pięciu...

Zdjęcia na temat: wieczór spędziła
Wideo na temat: wieczór spędziła
 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek woli wieczory z dziećmi

  Aktorka przedkłada spokojne życie rodzinne nad imprezy zawodowe. Twierdzi, że przyjmuje tylko zaproszenia od ważnych dla niej ludzi, wieczory woli bowiem spędzać z mężem i dziećmi. Nie robi też konkretnych planów zawodowych, unikając w ten sposób ewentualnego rozczarowania. Na początku kariery zawodowej Katarzyna Cichopek wraz z mężem Marcinem Hakielem często pojawiała się na różnego rodzaju imprezach. Ograniczyła jednak wieczorne wyjścia wraz z przyjściem na świat dzieci – 6-letniego dziś...

 • Piotr Kraśko: Wigilia na Mazurach

  Piotr Kraśko po raz pierwszy od lat nie będzie pracował w wigilijny wieczór. Boże Narodzenie spędzi wraz z rodziną w swoim mazurskim domu.

 • Marta Wierzbicka: Impreza? Nie mam czasu

  Marta Wierzbicka od dziecka lubi przebierane imprezy. W tym roku nie planuje jednak halloweenowej zabawy. Ostatni wieczór października gwiazda spędzi w pracy.