• Informacje na temat:

  wieczorne spotkania

Artykuły na temat: wieczorne spotkania
 • Beata Tyszkiewicz wiele lat zabiegała o spotkanie z ojcem

  Beata Tyszkiewicz (80 l.) przez wiele lat tęskniła za swoim tatą, którego losy wojenne rzuciły do Wielkiej Brytanii. Kiedy spotkali się po latach, okazało się, że ojciec aktorki zupełnie nic nie wiedział o jej życiu.

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • "M jak miłość": ​Nowy flirt w Grabinie!

  Wspólne spacery, wieczorne spotkania... W Grabinie kwitnie nowy flirt! Tym razem między seniorami: Jurkiem i Wandą.

 • Roman Polański o swoim debiucie w Cannes

  Z festiwalem w Cannes, którego kolejna edycja rozpoczęła się w środę, 13 maja, wiąże się tysiące anegdot. "Wyglądałem raczej jak gastarbeiter bez grosza przy duszy niż jak przyszły filmowiec" - wspomina swój pierwszy pobyt na festiwalu Roman Polański.

 • Barwy szczęścia

  Z okazji urodzin Sebastiana Luiza i Mirek, z pomocą Magdy, przygotowują niespodziankę. Dzieci, mimo obaw przed spotkaniem z Elizą, zostają na wieczornym...

 • Kasia Adamik o serialu "Wataha"

  W niedzielę, 12 października, odbyła się premiera pierwszej oryginalnej produkcji HBO Polska "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska.

 • Czesław Mozil zmienił się nie do poznania!

  Wcześniej był imprezowym lekkoduchem. Dziś nad wieczorne eskapady przedkłada spokój domowy. Właśnie tak odmieniło go uczucie do kobiety.

 • Oscarowa Noc i wystawa o filmie "Ida" w Muzeum Kinematografii

  Na wystawę poświęconą filmowi "Ida" oraz na Oscarową Noc, czyli kibicowanie polskim kandydatom do tej nagrody w towarzystwie m.in. jednego z nominowanych - operatora Ryszarda Lenczewskiego, zaprasza w lutym łódzkie Muzeum Kinematografii.

 • Klan

  Jacek, Agata i cała rodzina przygotowują wyprawkę dla Shilli, która wieczornym samolotem ma odlecieć do Belgii, aby tam spotkać się z rodzicami. Przed...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

Zdjęcia na temat: wieczorne spotkania
Wideo na temat: wieczorne spotkania
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2854 - 2857. Zwiastun

  Basia widzi Smolnego w objęciach Jadwigi!!! Jane torpeduje pomysł Basi na nową kampanię wydawnictwa. Nawet szef ulega wygadanej i pełnej wdzięku dziewczynie. Jane próbuje udobruchać Basię i zaprasza ją do modnego klubu. Tam okazuje się, jak Smolny spędza wieczorne spotkania biznesowe z Jadwigą!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1862.

  Z okazji urodzin Sebastiana Luiza i Mirek, z pomocą Magdy, przygotowują niespodziankę. Dzieci, mimo obaw przed spotkaniem z Elizą, zostają na wieczornym przyjęciu i choć bardzo się starają, to znowu dochodzi do niemiłego incydentu Kajtek i Oliwka rozpoczynają casting na współlokatora, a jednym z kandydatów okazuje się być ktoś, kogo dobrze znają. Ku radości Aldony Mariola nie jedzie z Borysem na kolejne targi, gdyż Tomek zorganizował dla niej romantyczny weekend. Tymczasem na drodze Grzelaka...

 • "Policjantki i policjanci": Odcinek 636.

  Rano na komendę przychodzi przestraszony chłopak. Zamontował w pewnym pustostanie kamerę, która zarejestrowała przestępstwo. Na nagraniu widać rodzinę imigrantów napadniętą przez bandytów. Zatońska i Zieliński muszą ustalić, co się stało z tymi ludźmi. Podejrzewają, że ich życie może znajdować się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wkrótce okazuje się, że mieli rację… W ciągu dnia Drawska z dzieciakami odwiedza Zapałę w szpitalu. Wpada tam na Beatę. Między kobietami dochodzi do...