• Informacje na temat:

  więdłocha i pawlicki prywatnie

Artykuły na temat: więdłocha i pawlicki prywatnie
 • Antoni Pawlicki: Doświadczam rozmaitych stanów

  Antoni Pawlicki na planie "Komisarza Aleksa" spędza kilkanaście godzin dziennie. Praca to jedna z jego wielu pasji. Kocha też podróże, zwierzaki i jazdę na motocyklu.

 • Więdłocha i Pawlicki: Narzeczeni w życiu i na scenie

  ...​Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są narzeczonymi do potęgi drugiej. Najpierw zostali parą w życiu prywatnym. Teraz odgrywają zakochanych również w teatrze. Słynny duet zobaczymy w spektaklu komediowym "Polowanie na łosia".

 • ​Antoni Pawlicki: Gra z narzeczoną

  Ja i Agnieszka lubimy ze sobą pracować - mówi ​Antoni Pawlicki, który ze swoją narzeczoną gra w premierowym spektaklu Teatru IMKA. Pawlicki ceni swoją partnerkę życiową jako aktorkę, a wspólną pracę uważa za inspirujące doświadczenie. Zapewnia też, że oboje potrafią oddzielać życie zawodowe od prywatnego.

 • Agnieszka Więdłocha: Nie warto tracić czasu

  ...- Nie dogodzimy wszystkim, dlatego wychodzę z założenia, że nie warto tracić czasu na zastanawianie się, co pomyślą inni - przyznaje Agnieszka Więdłocha, prywatnie narzeczona aktora Antoniego Pawlickiego. Zagrała pani gościnnie w "Świecie według Kiepskich". Co to za rola? - Wcielam się w postać Ingrid Bergman ze słynnej "Casablanki", W ramach przygotowań do roli mogłam po raz kolejny obejrzeć...

 • Jak znieczula się Agnieszka Więdłocha?

  Największą popularność przyniosła jej rola Leny Sajkowskiej w "Czasie honoru". Teraz z powodzeniem gra anestezjolożkę w serialu "Lekarze". Agnieszka Więdłocha wyznaje, jak sama się... znieczula.

 • Zwycięzca "MasterChefa" zagra w filmie. U boku swego brata

  Na początku czerwca informowaliśmy, że jedną z głównych ról w nowej komedii Tomasza Koneckiego zagra Rafał Zawierucha. Teraz okazuje się, że to nazwisko będzie wymieniane w obsadzie filmu "Gorzko, gorzko!" dwukrotnie. Niewielką rolę w nim dostał bowiem również Grzegorz Zawierucha, zwycięzca 8. edycji programu "MasterChef, a prywatnie brat popularnego aktora.

 • "Proceder": Miłość w rytmie rap

  ...zauważony, zyskuje producenta, a zarazem anioła stróża, w postaci "Kroka" (Antoni Pawlicki). Sęk w tym, że Chada jest niczym duże dziecko i lubi rozrabiać, zwłaszcza gdy do listy jego problemów(...) (Agnieszka Więdłocha) wypada mocno nienaturalnie. Być może dlatego, że zarówno romans z dziewczyną, jak i konfrontacja z jej rodzicami, granymi przez Gabrielę Muskałę i Jana Frycza, to historia trochę...

 • "Czas honoru": Koniec wojny!

  ...sprawie, szukania po prostu rodziny - dodaje grający Janka Antoni Pawlicki. - Mam na sobie sweter, który rzeczywiście jest z tamtego okresu, i to jest niesamowite, gdyż wiem, że w tym czasie ktoś chodził w nim po zbombardowanej Warszawie - mówi z przejęciem Agnieszka Więdłocha, serialowa Lena. Emisja piątej części zaplanowana jest na wrzesień w TVP2. Na razie nie wiadomo, czy powstaną kolejne...

Dyskusje na temat: więdłocha i pawlicki prywatnie
 • Re: "Komisarz Alex": Wielkie zmiany

  Walach na duet Fido i Więdłocha to był dramat, myślę, że producent chciał ratować serial proponując rolę Krystianowi Wieczorkowi. Ja rozumiem, że Więdłocha i Pawlicki są prywatnie razem ale po co to przerzucać na ekran. Co do pani Fido czy jej ktoś te szczękę zaspawał bo tak to wygląda. A Więdłocha nie pasuje do roli policjantki, ona wygląda jakby miała anemię i anoreksję razem wzięte.