• Informacje na temat:

  wiek 16

Artykuły na temat: wiek 16
 • Elżbieta Dzikowska: Starość to stan umysłu. Wiekiem nie ma się co przejmować

  Elżbieta Dzikowska, najpopularniejsza polska podróżniczka, w marcu skończyła 80 lat. Mimo to nie zamierza zwalniać tempa. W planach ma wydanie kilku książek, przed sobą jeszcze "dużo życia, pasji i planów". "Wiekiem nie ma się co przejmować" - przekonuje.

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

 • Jarek Bieniuk bardzo troszczy się o córkę. "Muszę mocno ją kontrolować"

  Oliwia Bieniuk (15 l.) wkracza w niebezpieczny wiek. Tata, Jarosław Bieniuk (38 l.), chroni ją i ma w tym wsparcie Kościoła - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

 • Hanna Lis o swoich córkach

  Hanna Lis podkreśla, że jej córki nie lubią rozgłosu i nie chcą brylować na salonach. Dziennikarka, która sama również unika show-biznesowych imprez, ma nadzieję, że nastolatki jak najdłużej będą trzymać się z dala od próżnego świata celebrytów.

 • "Zbuntowany anioł": Czterdziestoletnia anielica

  Aż trudno uwierzyć, że odtwórczyni roli niezapomnianej Milagros właśnie skończyła 40 lat. Chociaż nie wygląda na swój wiek, czuje, że dopadł ją kryzys wieku średniego.

 • Paradise Lost: Powrót do korzeni

  Paradise Lost zapowiadają nowy album, który zdaniem brytyjskich muzyków ma być powrotem zespołu do deathmetalowych początków.

 • 16-letnia Spears wychodzi za mąż

  ...16-letnia Jamie Lynn Spears pokazała pierścionek rodzinie i znajomym z Luizjany i Mississippi - powiedział znajomy pary magazynowi "People". "Ma pierścionek zaręczynowy. Pokazuje go wszystkim i wciąż o nim mówi" - dodał. Dziecko Spears i jej 18-letniego narzeczonego ma przyjść na świat latem. Nie wiadomo jeszcze nic o terminie ich ślubu. 16-latka wkracza więc w dorosłe życie. Jesteśmy bardzo...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Reese Witherspoon (41 l.) od lat walczy, by aktorki nie były dyskryminowane ze względu na płeć i wiek. Domaga się też takich samych stawek, jakie otrzymują mężczyźni. Dlatego nie dziwi, że zabrała głos w sprawie afery związanej z producentem Harveyem Weinsteinem.

 • Agata Młynarska krytykuje "Małych Gigantów", ale...

  Oburza się na "Małych Gigantów", a przed laty sama prowadziła podobny program.

Wideo na temat: wiek 16
 • Hanna Lis naśladuje Kingę Rusin. Dała córkom szlaban!

  Lis agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. - Pokazy mody i bankiety to nie są imprezy dla 14- i 16-latki. Jestem temu absolutnie przeciwna, bo naprawdę łatwo takiej młodej dziewczynie zawrócić w głowie. To jest wiek, w którym one powinny interesować się przede wszystkim szkołą!

 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

Dyskusje na temat: wiek 16