• Informacje na temat:

  wiek moniki

Artykuły na temat: wiek moniki
 • "Tłustawa" Monika Zamachowska pozuje w bikini!

  ...widziała, bo ja akurat kilka i to całkiem niedawno", "Jaka tłustawa, pani Moniko...", "To chyba słońce wytopiło ten tłuszczyk, bo go nie widać" - komentowali obserwatorzy.  Tak rozebranej Moniki nie widzieliśmy dawno. Prezenterka rzadko publikuje fotki w skąpych strojach, jednak wakacje sprawiły, że zrobiła wyjątek.  Jak na swój wiek, gwiazda w bikini prezentuje się naprawdę dobrze. Też jesteście...

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Tygodnik "Na Żywo" donosi, że poznał tajemnicę wygładzonej twarzy Moniki Olejnik. Okazuje się, że to wcale nie zasługa operacji plastycznych!

 • "Drzwi" wygrały festiwal Pięć Smaków

  20 listopada podczas uroczystej gali zamknięcia 8. edycji Pięciu Smaków, 10-osobowe People's Jury ogłosiło swój werdykt i wybrało najlepszy film sekcji Nowe Kino Azji. Główna nagroda powędrowała do "Drzwi" Chienna Hsianga, a wyróżnienie do "Ciebie chcę" Hitoshiego One. "Zabawmy się w piekle" Siona Sono otrzymało nagrodę publiczności.

 • Dzieci Moniki Zamachowskiej nie znoszą Zbyszka?

  Choć dziennikarka marzyła o stworzeniu kochającej się patchworkowej rodziny, w której szóstka ich dzieci – dwoje Moniki oraz czworo Zbyszka – „trzymałaby się za ręce”, to jednak rzeczywistość jest(...) za sobą etap wychowywania dorastających dzieci, a ten nastoletni wiek bywa przecież koszmarny. Trzaskanie drzwiami i permanentny foch są na porządku dziennym. Ten okres nastoletniego buntu moje...

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

 • Monika Kuszyńska przerywa milczenie! Mówi o swoim stanie zdrowia!

  ..., wysypiać. Muszę coraz więcej skupiać się na sobie, bowiem z wiekiem staje się to coraz bardziej istotne" - mówi "Twojemu Imperium" gwiazda.  Kuszyńska przyznaje, że już nie ma nadziei na wyzdrowienie(...) utrzymuje mnie w dobrej formie. Bo gdy siedzi się na wózku przez tyle lat, to zdrowie się pogarsza. Nie jakoś drastycznie – pod warunkiem, że człowiek o siebie dba" - dodaje.  Sporo kosztowało ją także...

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • Monika Kuszyńska: Czy wkrótce jej rodzina się powiększy!? Sensacyjne wyznanie gwiazdy!

  W dzieciństwie lubiła oglądać serial "Czterdziestolatek". Inżynier Karwowski wydawał jej się sympatycznym, ale już dość wiekowym panem, który po wejściu do domu zakładał ciepłe kapcie i bujał się w fotelu przez telewizorem. A najbardziej liczył się dla niego... święty spokój.  "I teraz ten bohater jest moim rówieśnikiem! Nie chce mi się w to uwierzyć. Zaczyna się tzw. wiek średni. Staram się...

 • Bronisław Cieślak: To miała być tylko przygoda

  Jako detektyw wystąpił w ponad siedmiuset odcinkach, a w roli milicjanta - w dwudziestu jeden. Bronisław Cieślak opowiada o pracy na planie seriali i tłumaczy, dlaczego nie lubi, kiedy porównuje się go do Jamesa Bonda.