• Informacje na temat:

  wielbiciele serii

Artykuły na temat: wielbiciele serii
 • "Blondynka": Premiera 4. serii już w Mikołajki

  ...cel charytatywny ("Jaka to melodia?" od tego dnia będzie miała nową scenografię przygotowaną z okazji 18-lecia programu, przypadającego w tym roku). Scenariusz do czwartej serii "Blondynki" w reżyserii(...)), bratanek księdza Błażejczyka. W czwartej serii popularnego serialu doktor Sylwia Kubus w zależności od sytuacji będzie musiała być: matką Antka, przyjaciółką, kochanką, rozjemcą, spowiedniczką...

 • Nowa wersja jednego z najlepszych horrorów wszech czasów

  29 maja na ekrany polskich kin wchodzi nowa wersja filmu "Duch" zatytułowana "Poltergeist". Jej producentem jest uznany twórca Sam Raimi ("Martwe zło", "Klątwa", seria "Spider-Man").

 • Wielbiciele Tary Reid (41 l.) uważają, że potrzebuje ona pomocy!

 • TVP powtórzy "Wspaniałe stulecie"! Od pierwszego odcinka!

  Telewizyjna Jedynka zaprezentowała wakacyjne plany. Jak co roku, lato to okres serialowych powtórek. Oprócz klasyków: "Północ-Południe" oraz "Ptaków ciernistych krzewów", TVP1 przypomni też - od początku! - turecką telenowelę "Wspaniałe stulecie".

 • Prace przy drugiej serii blisko mety

  Choć widzowie są dopiero na początku drugiej serii przygód bohaterów serialu "Przepis na życie", to ekipa realizacyjna powoli kończy nad nią pracę.

 • "Akademia Policyjna" powraca

  Już Szekspir wiedział, że najchętniej śmiejemy się z własnych wad, pokazanych w nieoczywisty sposób. Czy to jednak możliwe, że mamy w sobie także coś z gapowatych uczniów "Akademii Policyjnej"?

 • "Ojciec Mateusz": Trwają zdjęcia do nowego sezonu

  ...​Wielbiciele "Ojca Mateusza" przejeżdżają setki kilometrów, żeby zobaczyć aktorów przy pracy w Sandomierzu. Także teraz, podczas kręcenia odcinków najnowszego sezonu, licznie towarzyszyli ekipie na rynku i staromiejskich uliczkach.

 • "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "To nie są moi przyjaciele. To moja rodzina" - tych kilka słów, które słyszymy w trailerze, doskonale oddaje charakter kolejnej części "Szybkich i wściekłych", zarówno z punktu widzenia wiernego zespołu postaci, jak i grupy aktorów oraz ekipy filmowej, która przez siedem kolejnych części zdążyła mocno zacieśnić więzi i zbudować niezwykle trwałą relację.

 • "Barwy szczęścia": Chwilowa przerwa w pracy

  ...nieobecność. Jankowska, która zadebiutowała w wieku 14 lat w filmie Bogusława Lindy "Jasne błękitne okna" (2006), zakończyła już pracę na planie kolejnej serii "Barw szczęścia". Nowe odcinki...

 • "Gottland": Mariusz Szczygieł poleca

  7 listopada trafi na ekrany kin trafi nowelowy dokument "Gottland" na podstawie cyklu reportaży Mariusza Szczygła. Autor porównał swoje teksty z ich kinematograficznymi odpowiednikami.

Zdjęcia na temat: wielbiciele serii
Dyskusje na temat: wielbiciele serii