• Informacje na temat:

  wielbiciele świata

Artykuły na temat: wielbiciele świata
 • Pol'and'Rock Festival 2020: Ania Rusowicz, Bokka i Przybył na Najpiękniejszej Domówce Świata

  Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy zagrają na żywo na Pol'and'Rock Festivalu, który w tym roku z powodu pandemii koronawirusa odbędzie się w wersji online jako Najpiękniejsza Domówka Świata (30 lipca - 1 sierpnia).

 • Fani walczą o "To nie koniec świata!"

  Kiedy okazało się, że serial "To nie koniec świata!" nie będzie kontynuowany, fani komediowej serii w dość nietypowy sposób postanowili przekonać stację Polsat do zmiany decyzji. Nie są jednak pionierami, bo to nie pierwsza tego rodzaju akcja.

 • Najbardziej wpływowy mężczyzna świata

  James Bond zdobył tytuł najbardziej wpływowego mężczyzny świata. Słynny agent 007 wyprzedził w rankingu m.in. dwóch prezydentów USA.

 • Vin Diesel odizolowany od świata

  ..., a jednak udaje mu się odwrócić kartę. Podobno Diesel, przygotowując się do roli samotnego wygnańca, spędził pięć miesięcy, odizolowany od świata. Odosobnienie jednak w najmniejszy sposób nie zaszkodziło...

 • Fani wspierają Britney Spears

  Wielbiciele talentu Britney Spears zasyłają oficjalną stronę amerykańskiej wokalistki mailami z pozdrowieniami i życzeniami powrotu do zdrowia.

 • Szósty sezon popularnego serialu

  Wielbiciele detektywa cierpiącego na nerwicę natręctw mogą być zadowoleni. Na antenie TVN7 właśnie ruszyła emisja premierowego - szóstego sezonu serialu "Detektyw Monk" .

 • Elżbieta Jędrzejewska: Wciąż ta sama dziewczyna

  Wielbiciele programów dziecięcych do dziś mówią o niej z uwielbieniem. Elżbieta Jędrzejewska jako pierwsza w Polsce aktorka prowadziła program, którego bohaterami były dzieci.

 • Powstanie "Trainspotting 2"

  Brytyjski reżyser Danny Boyle potwierdził rozpoczęcie prac nad kontynuacją przeboju kinowego "Trainspotting". Wielbiciele tej kultowej już komedii nie powinni się jednak spodziewać jej sequelu wcześniej niż... w 2016 roku.

 • Zapracowany Patrick Swayze

  Już niedługo wielbiciele Patricka Swayze będą mogli oglądać aktora w kilku nowych projektach. W jednym z nich, filmie "Wthout a Word", spotkał się na planie ze swą żoną, Lisą Niemi. W opowieści ze świata tańca - tak bliskiemu Patrickowi, para wcieliła się w tancerzy, którzy muszą pokonać dzielące ich różnice.

 • "Matrix Rewolucje": 65 premier!

  Premiera filmu "Matrix Rewolucje" odbędzie się w środę, 5 listopada, w tym samym momencie, we wszystkich krajach świata. Oznacza to, że w zależności od strefy czasowej, widowisko trafi na ekrany w różnych krajach o bardzo różnych porach. Dlatego np. wielbiciele sagi braci Wachowskich na Zachodnim Wybrzeżu USA będą musieli przygotować się na bardzo wczesną pobudkę.

Dyskusje na temat: wielbiciele świata
 • Re: ​To już koniec "Świata według Kiepskich"?!

  fenomenalnego i znakomicie się przy tym odpoczywa. Ale oczywiście jak ktoś żyje w podobnych warunkach to zapewne taki serial będzie go drażnił. Jestem też przekonany że wielbiciele tak makabrycznych tworów(...) inteligentnego dowcipu jaki wylewa się wręcz ze Świata wg Kiepskich. Oni wolą patrzeć na ślimaczące się dialogi z długimi pauzami dotyczące ciągle tych samych tematów (jego dziecko, nie jego dziecko, ona go