• Informacje na temat:

  wielbicieli mody

Artykuły na temat: wielbicieli mody
 • Moda inspirowana "Grą o tron"

  Widzowie na całym świecie śledzą serial "Gra o tron". Fani mogą wybierać spośród biżuterii, ubrań i pomysłów zorganizowania przyjęć, których inspiracją był serial stworzony na podstawie sagi fantasy George'a R. R. Martina.

 • Super-gej na marszu homofobów

  Sacha Baron Cohen nadal sieje chaos i zgorszenie w kręgach amerykańskich homofobów i wielbicieli mody. Tym razem pojawił się w Kalifornii, na marszu przeciwników małżeństw homoseksualnych.

 • "Yves Saint Laurent": Suknie i modelki

  ..."Yves Saint Laurent" - film fabularny o tytułowym geniuszu mody, 30 maja pojawi się na ekranach polskich kin. Dla wielbicieli artysty nie lada gratką jest to, że w filmie wykorzystano oryginalne projekty kreatora.

 • Kwarantanna pokazuje, że polscy celebryci są oderwani od rzeczywistości

  Polskie gwiazdy, chcąc wykorzystać swoją popularność i zdolność oddziaływania na ludzi, chętnie wspierają akcję "Zostań w domu". A przy okazji radzą, co można robić w czasie izolacji. Proponują swoim fanom, by wykorzystały ten czas na sen, uprawianie ogrodu czy leżenie przed telewizorem. Tymi radami i towarzyszącymi im zdjęciami często irytują jednak swoich wielbicieli, którzy tłumaczą celebrytom...

 • "Pełna chata": 25-lecie serialu

  Miał miliony wielbicieli, a pokazywał rodzinne ciepło, przyjaźń i wzajemne zrozumienie. Nie było w nim przemocy, tylko edukacja ubarwiona humorem.

 • Przerwa po... 17 latach

  Po raz pierwszy w 17-letniej historii nadawania "Mody na sukces" TVP1 przerwała jej emisję na czas wakacji.

 • Victoria Beckham przyczyną słabej formy męża?

  Wygląda na to, że Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls, prywatnie żona Davida Beckhama, piłkarza grającego w klubie Manchester United, wkrótce może stać się najbardziej znienawidzoną osobą przez wszystkich wielbicieli piłki nożnej na Wyspach Brytyjskich.

 • Ofiara operacji plastycznych!

  Hunter Tylo była najpiękniejszą aktorką "Mody na sukces" do czasu, aż zaczęła szukać lekarstwa na zatrzymanie młodości. Dziś wydaje tysiące dolarów na zabiegi, które zrobiły z niej "silikonowe monstrum".

 • Britney Spears uwielbiana przez miliony mężczyzn na całym świecie, spotkała się niedawno z jednym z czołowych hollywoodzkich projektantów mody, aby omówić kwestię przygotowania kilku nowych strojów. Ten oczywiście przystał na propozycję współpracy, jednak przy okazji dość trafnie zauważył, że seksowna piosenkarka najlepiej prezentowałaby się na swych teledyskach nago.

 • Nazwał ją "grubą". Teraz przeprasza

  Projektant mody Karl Lagerfeld szybko przeprosił za nieprzychylną opinię na temat wyglądu brytyjskiej wokalistki Adele.

Wideo na temat: wielbicieli mody
Dyskusje na temat: wielbicieli mody
 • Re: Gwiazdy, które zrezygnowały z kariery u szczytu sławy

  Tuszyńskiej było dobrze w Polsce, jako nastolatka została "królową" klubu "Stodoła", codziennie w nim brylowała otoczona wianuszkiem wielbicieli, potem została modelką "Mody Polskiej", a potem zrobiono z niej gwiazdę, zagrała ze Zbigniewem Cybulskim w "Do widzenia do jutra", ot, beż wysiłku przyszło, więc i łatwo poszło, żeby utrzymać się na szczycie trzeba ciężko pracować, a nie liczyć na "jakoś

 • Re: To koniec "Mody na sukces" w TVP!

  względzie uprzywilejowany gdyż ekipa rządząca media ma po swojej stronie dzięki czemu nadal Donald T. i Bronisław K. ma stałą czeredę wielbicieli tak omamionych że gotowych skoczyć za nich w ogień! MSZ