• Informacje na temat:

  wielka rodzina

Artykuły na temat: wielka rodzina
 • "Wielka": Satyrycznie o młodości Katarzyny Wielkiej

  ..."Wielka" to serial komediowy w satyryczny sposób przedstawiający młodość Katarzyny Wielkiej. W rolach głównych w produkcji wstąpili ­Elle Fanning i Nicholas Hoult. Premiera całego serialu w HBO GO odbędzie się 16 maja, emisja na antenie HBO zaplanowana została od 2 czerwca.

 • Małgorzata Kożuchowska: Rodzina to wielka siła

  ...najważniejsze! Może to zabrzmi banalnie, ale rodzina to wielka siła, niezawodny bastion, ostoja, podpora. Z wielu życiowych zakrętów udało mi się wyjść właśnie dzięki niej. Mam kochanych rodziców i dwie(...)Rusza nowa odsłona "Drugiej szansy" z panią w roli głównej. Jest trema? Małgorzata Kożuchowska : - Pewnie, że jest, choć nie tak wielka jak przed pół roku, kiedy startowaliśmy. Mimo że pomysł na...

 • "Jedna, wielka rodzina"

  Trzydzieści lat na scenie, trudna do zliczenia ilość wydawnictw, tras i sukcesów. Kariera, którą ciężko ogarnąć. Saxon to żywa legenda muzyki metalowej, współtwórca NWOBHM, doskonale czujący się w realiach XXI wieku.

 • Cate Blanchett: Rodzina trzyma ją w pionie

  Jedna z najlepszych współczesnych aktorek jeszcze bardziej niż ze swoich nagród - wśród których są dwa Oscary - dumna jest ze swoich dzieci. Cate Blanchett, mając czworo pociech, udowadnia, że wielka kariera nie wyklucza życia rodzinnego.

 • Ronnie Wood został ojcem. "The Rolling Stones to jedna wielka rodzina"

  W poniedziałek (30 maja) poszerzyła się wielka rodzina The Rolling Stones - rodzicami bliźniaczek zostali Ronnie Wood, gitarzysta The Rolling Stones, i jego żona Sally Humphreys.

 • "Ostatnia Rodzina": 200 tys. widzów

  ..."Ostatnia Rodzina" miała swoją premierę kinową 30 września. Licząc z frekwencją pokazów przedpremierowych, film o słynnej rodzinie Beksińskich obejrzało już 210 tysięcy osób!

 • Threatin – wielki przekręt czy wielka prowokacja?

  ..." /> W sprytny plan muzyka nie wierzą jednak komentujący zamieszanie, a nawet rodzina Eamesa. Dominuje opinia, że nietypowa i dziwna kampania promocyjna przerodziła się w totalną katastrofę. "Moim zdaniem...

 • Sandra Bullock: Rodzina jest najważniejsza

  .... W 2015 roku rodzina powiększyła się o 3,5-letnią Lailę. - Adopcja nie jest gorszą formą macierzyństwa. To był mój wybór. Dzieci są dla mnie wszystkim - przyznaje gwiazda, która ku rozpaczy fanów nie gra...

 • ​Piotr Kraśko: Rodzina się powiększa

  Z jakimi emocjami przyjął pan informację o nowych kolegach w zespole "Dzień Dobry TVN"? Piotr Kraśko : - Z radością. Przecież zawsze się cieszymy, kiedy rodzina się powiększa. Przyjście każdego kolejnego dziecka na świat sprawia, że rodzina ma w sobie jeszcze więcej ciekawości i radości. I dokładnie tak samo jest w "Dzień Dobry TVN". Co więcej, Paulina Krupińska i Damian Michałowski to są nasi...

 • Carpool Karaoke z Linkin Park: Zdecyduje rodzina Chestera Benningtona

  Rodzina Chestera Benningtona zdecyduje o tym, czy nagranie z Carpool Karaoke z udziałem Linkin Park zostanie wyemitowane w telewizji.

Zdjęcia na temat: wielka rodzina
Wideo na temat: wielka rodzina
Dyskusje na temat: wielka rodzina