• Informacje na temat:

  wielka stopa

Artykuły na temat: wielka stopa
 • Zuzanna Leśniak: Miała świat u stóp. Morderstwo w cieniu skandalu!

  Zuzanna Leśniak zginęła w wieku 26 lat. Mogła żyć dłużej, mogła rozwijać swoją karierę. Niestety, jej gorący romans z gwiazdą muzyki zakończył się potworną zbrodnią.

 • Helen Mirren, czyli wielka, złota dama

  "Królowa", "Podróż na sto stóp" - to tylko niektóre z wielu tytułów w filmografii laureatki Oscara, Helen Mirren. 22 maja do kin trafi nowy film z jej udziałem - "Złota dama". Bohaterka grana przez Mirren, Maria Altmann, podejmuje walkę o odzyskanie zrabowanego przez rząd Austrii obrazu Gustava Klimta.

 • Miała przed sobą wielką karierę. Tragedia odebrała jej wszystko

  Przyjaciele nazywali ją "Blanka". Mówili, że to egzotyczne imię idealnie odzwierciedla jej ognisty temperament. Po roli w serialu "Daleko od szosy" zachwyciła się nią cała Polska. Niestety, w życiu prywatnym los jej nie rozpieszczał. W 1979 roku doszło do tragedii.

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Wielkie powroty! Co szykują TVN, TVP i Polsat?

  ​Aktorzy długo czekali na tę wiadomość! Wreszcie stało się: można wracać na plan. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

 • "Hell's Kitchen": Kto odpadnie przed finałem?

  Monika Dąbrowska, Piotr Ogiński i Paulina Kantak - to oni mają szansę znaleźć się w wielkim finale drugiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni". W ostatecznym starciu udział wezmą dwie osoby. Kto odpadnie?

 • Joanna Pacuła miała świat u swych stóp. Fatalny błąd przekreślił wszystko!

  Uroda Joanny Pacuły (61 l.) robiła wielkie wrażenie w Hollywood. Mówiono, że jest tajemnicza, drapieżna i łączy słowiańskość z akcentem Orientu. To ona pierwsza dostała propozycje, dzięki którym odniosły sukces Sharon Stone i Kim Basinger. Dlaczego odrzuciła życiową szansę?

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Agnieszka Jastrzębska tłumaczy się z wielkich stóp: Po ciąży mi urosły, dwa rozmiary!

  ...!"), Agnieszka podzieliła się z widzami swoim sekretem. Okazuje się, że jej ponadprzeciętny rozmiar stopy to skutek... ciąży! "Po ciąży stopa się zwiększa. Mnie dwa rozmiary urosła" - wyznała. Pytanie...

 • Pierwsze odcinki seriali produkcji HBO odkodowane w HBO GO

  HBO odkodowało pierwsze odcinki wybranych seriali własnej produkcji w serwisie internetowym HBO GO. Można tam obejrzeć pierwsze odcinki, m.in. "Gry o tron", "Detektywa", "Rodziny Soprano" czy "Dziewczyn". Akcja związana jest z trwającą właśnie kampanią promującą seriale produkcji HBO.

Zdjęcia na temat: wielka stopa
Wideo na temat: wielka stopa
 • Michelle Dockery o filmie "Non-Stop" i życiu po sukcesie "Downton Abbey"

  Znana z serialu "Downton Abbey" aktorka Miechelle Dockery opowiedziała Annie Wendzikowskiej z "Dzień Dobry TVN" o pracy na planie zdjęciowym filmu "Non-Stop" z Liamem Neesonem. Dockery zdradziła również m.in., czy przed sukcesem "Downton Abbey" rozmyślała o sławie i popularności. - Nie zdarza się to często i każdemu, żeby stać się częścią tak wielkiej produkcji - zauważyła. - Jestem szczęściarą - dodała./ źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Michał Piróg: W show-biznesie 98 proc. wymyśla siebie

  Michał Piróg uważa, że 6. sezon programu „Top Model” jest wielką niespodzianką. Wynika to przede wszystkim z charakteru kandydatów, którzy do programu zgłosili się już "wykreowani" przez samych siebie. Tymczasem jurorzy zaczęli program od burzenia tych sztucznie stworzonych osobowości. – Dla nich to było ciężkie, bo nagle okazało się, że musimy rozbierać ich na czynniki pierwsze i przed kamerą odkrywać na nowo. Początkowo opierali się tego typu działaniom jurorów. Z czasem jednak zaczęli z...

Dyskusje na temat: wielka stopa