• Informacje na temat:

  wielkie piersi

Artykuły na temat: wielkie piersi
 • Uczestniczka "Warshaw Shore" powiększyła piersi

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi.

 • Beverley Craven po amputacji piersi wraca na scenę

  Pamiętana z przeboju "Promise Me" brytyjska wokalistka Beverley Craven ujawniła, że powraca na trasę po kolejnej zwycięskiej walce z rakiem. Jesienią 2018 r. przeszła podwójną mastektomię w związku z diagnozą raka piersi.

 • Piersi pierwsze

  ..."Piracka płyta" Pawła Kukiza i jego Piersi okazała się najpopularniejszym albumem października. Zamówienia ze sklepów wyniosły blisko 25 tysięcy egzemplarzy. Spora liczba jesiennych premier sprawiła, że na liście opracowanej co miesiąc przez ZPAV trudno znaleźć albumy, które na półkach pojawiły się jeszcze w lecie.

 • Keira Knightley: Małe piersi

  Keira Knightley nie ma problemu z pojawianiem się topless na ekranie ponieważ - jak twierdzi - jej niewielkie piersi nie zwrócą niczyjej uwagi.

 • Big Cyc i Piersi razem ("Słuchawki")

  To brzmi jak kumulacja w lotka: wspólne nagranie grupy Big Cyc i Piersi! Utwór nazywa się "Słuchawki". Oficjalna premiera - już w maju. "Najpierw nagramy teledysk" - zapowiada Krzysztof Skiba.

 • Iwona Węgrowska "oprócz wielkich piersi ma wielki głos"

  ..."Wszyscy muszą wiedzieć, że oprócz piersi wielkich ona ma 14 razy większy głos!" - mówi o Iwonie Węgrowskiej jej menedżer, Marian Lichtman, wokalista oraz perkusista grupy Trubadurzy.

 • Zobacz nowe Piersi

  Zespół Piersi nakręcił kolejny teledysk, tym razem do swojego nowego singla "Nie gniewaj się Janek". Autoironiczny utwór, utrzymany w hiphopowej konwencji, pochodzi z ostatniego albumu grupy Pawła Kukiza, zatytułowanego "Piracka płyta", który premierę miał w październiku 2004 roku. Klip można obejrzeć już na stronach INTERIA.PL.

 • Anastacia nago po rekonstrukcji piersi

  ...posługuje się tylko pierwszym imieniem) na zdjęciu zaprezentowała implanty piersi (zasłonięte dłonią i ręką trzymającą telefon), które lekarze wszczepili jej po podwójnej mastektomii. Kariera Amerykanki mogła bowiem rozwijać się znacznie lepiej, gdyby nie problemy zdrowotne. Od 13. roku życia Anastacia cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. W 2003 r. wykryto u niej z kolei raka piersi. Pomógł...

 • Jej piersi... inspirują kobiety

  ...znowu wraca do łask" - wyjaśnia przedstawiciel BAAPS. Operacje powiększenia piersi zawsze cieszyły się największą popularnością w Wielkiej Brytanii. "Tego typu wzrost jest niezwykle imponujący, szczególnie, że obecnie mamy do czynienia z najtrudniejszym okresem recesji. Wzrost popularności operacji powiększenia piersi jest również niebywały dlatego, że wcześniej popyt na ten zabieg został...

 • Olivia Newton-John: "Grease", Złota Malina i rak piersi

  .... Armagedonem Olivii był rok 1992. Dwa tygodnie po pogrzebie ojca - zmarł na raka trzustki - piosenkarka dowiedziała się, że ma raka piersi. Miała właśnie rozpocząć światowe tournée. - Nigdy tego nie...

Zdjęcia na temat: wielkie piersi
Wideo na temat: wielkie piersi
 • Ania z "Warsaw Shore" powiększyła piersi!

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi. Jak sama przyznała, choć zdarzało jej się krytykować takie operacje, postanowiła zdecydować się na zabieg. To nie pierwszy raz, kiedy Ania poprawiła naturę - gwiazda reality show ma już powiększone usta. Dziewczyna o wszczepieniu silikonowych wkładek poinformowała na swoim profilu na

 • Kasia Figura o mastektomii: Nie wiem, czy miałabym taką odwagę jak Angelina Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. - Jestem absolutnie za takimi działaniami. Nie wiem, czy miałabym tak wielką odwagę jak Angelina Jolie – mówi Katarzyna Figura.

 • "Jurassic Park 3D"

  gwiazdorską obsadę z Samem Neillem, Laurą Dern, Jeffem Goldblumem i Richardem Attenborough na czele. Przeżyj wraz z nimi zapierającą dech w piersiach przygodę!

Dyskusje na temat: wielkie piersi