• Informacje na temat:

  wiktor zborowski zofia zborowski

Artykuły na temat: wiktor zborowski zofia zborowski
 • Zborowscy mają co świętować. Najpierw ślub Zofii, a teraz coś takiego!

  To był całkiem udany rok dla całej rodziny. Przede wszystkim dlatego, że latem Wiktor Zborowski (68 l.) i Maria Winiarska (68 l.) wydali córkę za mąż. Zofia Zborowska (32 l.) jest teraz szczęśliwą mężatką, a to nie koniec radosnych wieści z życia Zborowskich. Niewykluczone, że niebawem znów spędzą święta w komplecie. Poinformowała o tym seniorka za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • ​"Ranczo": Wiktor Zborowski jest aktualnie w... cholernie sexy wieku. Tak twierdzi jego żona!

  Niedawno żona Wiktora Zborowskiego, czyli biskupa Sądeckiego z "Rancza", aktora - Maria Winiarska, czyli Wiesława z "Barw szczęścia" - zamieściła w sieci dowcipny wpis, w którym stwierdziła, że czas zdecydowanie działa na korzyść jej ukochanego. - Mąż kończy 69 lat. Cholernie sexy wiek - napisała.

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska jest już po ślubie!

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z "Barw szczęścia", właśnie pochwaliła się na Instagramie... mężem. Kilka dni temu aktorka wymieniła się obrączkami z najprzystojniejszym polskim siatkarzem, Andrzejem Wroną!

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska rozkochała w sobie siatkarza!

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z "Barw szczęścia", od kilku miesięcy spotyka się z jednym z najprzystojniejszych polskich sportowców. Aktorka właśnie potwierdziła, że jest zakochana w siatkarzu Andrzeju Wronie i chce u jego boku przejść przez życie...

 • Tajemniczy benefis Zborowskiego

  Miał zostać koszykarzem, grał nawet w reprezentacji Polski, ale karierę przerwała mu kontuzja kolana. Wiktor Zborowski uchodzi za najwyższego polskiego aktora. Mierzy bowiem 197 cm. W poniedziałek, 2 września, artysta obchodzić będzie swój jubileusz.

 • Wiktor Zborowski i Maria Winiarska: Idealne małżeństwo? Skrywają bolesną tajemnicę!

  ...w halce, to znaczy że jeszcze potrafimy patrzeć na świat zdumionymi oczami i wszystko jest w porządku" – podsumowuje z humorem Wiktor Zborowski (68), dodając, że z Marią Winiarską (67) wcale do siebie(...) jest do momentu, w którym nagle zaczynamy się kłócić znowu" – dodaje. Babcia mówiła, że żyją w grzechu Poznali się na studiach w Akademii Teatralnej w 1969 r. Szybko zauroczyli się sobą.  "Wiktor mi...

 • Wiktor Zborowski: Nie ścigam się

  Zawodowo: jeden z najlepszych polskich aktorów komediowych. Prywatnie: domator, dla którego najważniejsza jest rodzina, włącznie z domowymi zwierzakami.

Zdjęcia na temat: wiktor zborowski zofia zborowski
 • Piękna córka Wiktora Zborowskiego bryluje na salonach
 • Piękna córka Wiktora Zborowskiego bryluje na salonach
Wideo na temat: wiktor zborowski zofia zborowski
 • Zofia Zborowska o krzywdzie zwierząt

  Zofia Zborowska w szczególności poruszona jest krzywdą zwierząt. Jakiś czas temu została wegetarianką, a ostatnio nawet weganką. Nie tylko nie spożywa mięsa, ale nawet unika picia krowiego mleka(...) mogłaby utożsamić się z główną bohaterką "Pokotu", filmu, w którym wystąpił jej ojciec Wiktor. I tak jak Janina Duszejko, broniłaby naszych "braci mniejszych" do upadłego.

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...

 • Zofia Zborowska narzeka na pracę z mamą

  Córka Wiktora Zborowskiego, Zofia Zborowska (29 l.), po raz pierwszy pracuje ze swoją mamą, Marią Winiarską. Twierdzi, że mama nawet na chwilę nie zapomina, że jest nie tylko jej partnerką sceniczną, lecz także matką - codziennie przynosi do garderoby domowe posiłki, co jest podobno nie do zniesienia!

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

Dyskusje na temat: wiktor zborowski zofia zborowski