• Informacje na temat:

  wiktory

Artykuły na temat: wiktory
 • Wiktor Stadniczenko rozżalony: "Big Brother" nie dał pieniędzy!

  Wiktor Stadniczenko (28 l.) po opuszczeniu domu Wielkiego Brata rzucił się w wir imprezowego życia i... przez przypadek wyjawił w mediach społecznościowych tajemnicę produkcji!

 • Wiktory 2015: Margaret, Dawid Podsiadło i Artur Rojek nominowani

  Poznaliśmy nominacje do nagrody Wiktorów za rok 2014. W kategorii artysta sceny roku znaleźli się: Włodek Pawlik, Dawid Podsiadło, Artur Rojek, Piotr Beczała oraz Margaret.

 • Maria Winiarska o związku z Wiktorem Zborowskim. Żyją w trójkącie!

  Dokładnie 50 lat temu narodziła się miłość Marii Winiarskiej (69 l.) i Wiktora Zborowskiego (69 l.). „W tym roku świętujemy 50 lat razem. W grzechu 6 i 44 po ślubie. Mój mąż tak mówi” – zdradziła „Faktowi” aktorka.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • "Przyjaciółki": Patrycja nie chce więcej widzieć Wiktora!

  Patrycja (Joanna Liszowska) chce naprawić relacje z Wiktorem (Paweł Deląg). Przygotowuje dla niego kolację, spędzają razem romantyczny wieczór, a potem w kieszeni jego marynarki znajduje paragon za hotel...dla dwóch osób. Patrycja jest pewna, że Wiktor ją zdradził. Dla kobiety to już definitywny koniec. Chce od niego odejść.

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Wiktor Stadniczenko o seksie w "Big Brotherze": na sarenkę!

  Wiktor Stadniczenko (28 l.) w "Big Brotherze" poszedł na całość! Na oczach wszystkich postanowił uprawiać seks ze swoją dziewczyną w sekretnym pokoju. Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata zdradził nam, że nie wyszalał się za bardzo, bo musiał robić to "na sarenkę".

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski laureatami Wielkiego Splendora

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska i Wiktor Zborowski zostali laureatami Wielkiego Splendora - nagrody Teatru Polskiego Radia. Nagrody wręczono w poniedziałek podczas gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

 • Stanisław czy Wiktor

  Okazuje się, że Piotr może być dawcą nerki dla ojca. Tymczasem załoga Wiktora odpowiada na wezwanie do mężczyzny, który miał wypadek w przydomowym garażu....

 • Andrzej Andrzejewski: Zło jest nieprzewidywalne

  Wiktor z serialu "Krew z krwi" trafia za kraty, skąd próbuje prowadzić interesy. To jednak jego siostra Carmen staje się carycą mafii... Andrzej Andrzejewski mówi, że ze swoim bohaterem łączy go podobna energia i chęć życia na całość.

Zdjęcia na temat: wiktory
 • Marcin Dorociński, czyli Wiktor Okulicki z serialu "Głęboka woda"
 • Piękna córka Wiktora Zborowskiego bryluje na salonach
 • Piękna córka Wiktora Zborowskiego bryluje na salonach
Wideo na temat: wiktory
 • "Przyjaciółki": Wiktor oświadcza się Patrycji!

  Andrzej (Adam Adamonis) i Inga (Małgorzata Socha) orientują się, że Hania (Pola Figurska) ich oszukała. Obojgu powiedziała, że nocuje u drugiego z rodziców. Wpadają w panikę, gdy okazuje się, że nie ma jej w szkole i nikt nie wie, gdzie się podziewa. Zuza (Anita Sokołowska) w końcu odważy się powiedzieć Jankowi (Marek Bukowski) o tym, że jego brat Igor (Stefan Pawłowski) chciał ją zgwałcić. Niestety reakcja męża jest zupełnie inna, niż się spodziewała. Paweł (Bartek Kasprzykowski)...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Big Brother: Wiktor Stadniczenko o Paradzie Równości w Berlinie!

  Wiktor Stadniczenko podczas rozmowy z naszym reporterem opowiedział, jak się bawił na Paradzie Równości w Berlinie. Zobaczcie nagranie!

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...

Dyskusje na temat: wiktory