• Informacje na temat:

  wilczak i mecwaldowski

Artykuły na temat: wilczak i mecwaldowski
 • Mecwaldowski i Wilczak na wspólnym piwku?

  ......najczęściej z kobietami. W takich też okolicznościach często spotykają się bohaterowie nowego serialu TVN "Usta usta". A główne role grają w nim m.in. Mecwaldowski i Wilaczak właśnie. Ekipa serialu często zaglądać będzie do pubu "Baryłka" na warszawskim Mariensztacie, który to jest ulubioną serialową knajpą głównych bohaterów. Oprócz nich na ekranie pojawią się Magdalena Różczka, Sonia...

 • Wilczak i Różczka w "raju miłości"

  Paweł Wilczak wraca do telewizji. Znany z serialu "Kasia i Tomek" aktor będzie gwiazdą nowego hitu stacji TVN - "Usta Usta". To adaptacja brytyjskiej produkcji "Cold Feet".

 • ​"Usta usta": Mija 10 lat od premiery serialowej perełki

  Wśród wszystkich seriali, jakie od początku swego istnienia - a więc w ciągu ostatnich 24 lat - wyprodukowała i wyemitowała stacja TVN, "Usta usta", które swą premierę miały dokładnie dekadę temu, zajmują miejsce szczególne. W rankingach najlepszych polskich produkcji telewizyjnych XXI wieku serial z Pawłem Wilczakiem i Magdaleną Różczką w rolach głównych, choć nie miał rekordowej oglądalności...

 • Polska wersja "Cold Feet"

  Powstaje polska wersja brytyjskiego przeboju "Cold Feet". W serial u, opowiadającym o losach trzech par, występują: Magdalena Popławska, Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Różczka i Paweł Wilczak.

 • Gwiazdy na premierze "Dziewczyny z szafy"

  Dawno nie widziani na warszawskich salonach Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem" i Jacek Lisowski z "Reguł gry", uświetnili swoją obecnością uroczystą premierę filmu "Dziewczyna z szafy".

 • Po męsku... o kobietach

  Wojciech Mecwaldowski i Paweł Wilczak na wspólnym piwku? Kłęby dymu, muzyka i przyciemnione klubowe światło. W takiej atmosferze łatwiej pogadać po męsku i opowiedzieć o problemach... najczęściej z kobietami.

 • Aktorzy wspierają niemowlęta

  Aktorzy serialu "Usta Usta" - Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, , Marcin Perchuć oraz Magdalena Popławska - w niedzielny poranek przyłączyli się do akcji charytatywnej, której inicjatorką była koleżanka z planu, Magdalena Różczka.

 • "Usta usta": Niewierna żona

  Lena (Karolina Gorczyca), świeżo upieczona żona Piotra (Wojciech Mecwaldowski), spędzi noc z Darkiem (Lesław Żurek), chłopakiem Oksany (Elena Leszczyńska).

 • Oto nowy obiekt westchnień Piotrka!

  Tym razem Piotrek Nowak (Wojciech Mecwaldowski) oszaleje na punkcie sportowego kabrioletu w kolorze czerwonym oraz pewnej damy...

 • "Usta usta": Skandal na weselu

  Główni bohaterowie serialu "Usta usta" - Julia Hoffman (Magdalena Różczka) i Adam Dawidzki (Paweł Wilczak) - nareszcie staną przed ołtarzem. Jednak w dniu ślubu pan młody dostanie biegunki, a na weselu wybuchnie skandal!

Zdjęcia na temat: wilczak i mecwaldowski