• Informacje na temat:

  wilczak seriale

Artykuły na temat: wilczak seriale
 • Paweł Wilczak: Do tej roli schudł 12 kilogramów

  Film "Pan T." to powrót dawno niewidzianego w głównej roli Pawła Wilczaka. Aktor, znany dotąd z seriali komediowych lub sensacyjnych, pokazuje tu swoje nowe aktorskie oblicze. Do roli w filmie Marcina Krzyształowicza schudł też aż 12 kilogramów.

 • Paweł Wilczak: Serialowy ślub ze znacznie młodszą kobietą

  Paweł Wilczak tłumaczy, że kontynuacja serialu "Usta usta" to nadal pełna uroku, a przy tym bardzo życiowa historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni. Jego bohatera czekają spore zawirowania w życiu. Czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii (Magdalena Różczka) Adam wraca do Warszawy i informuje przyjaciół, że planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą...

 • Brodzik i Wilczak: Zapracowani!

  Od lat Joanna Brodzik i Paweł Wilczak tworzą udany związek, są rodzicami bliźniaków Janka i Frania. Wakacje mają wypełnione pracą w serialach, ale nie zaniedbują swych pociech.

 • Wilczak singlem, Kamińska zaręczona

  Paweł Wilczak znowu singlem... Julia Kamińska się zaręczyła... Maciej Zakościelny zmienia zawód... Jan Jankowski pragnie dziecka... Katarzyna Kwiatkowska wyszła za mąż... To nie tytuły nowych plotkarskich rewelacji, tylko atrakcje, które czekają na widzów nowego serialu "Reguły gry".

 • Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

 • Brodzik i Wilczak na planie

  To będą pracowite wakacje. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zaczynają zdjęcia do nowych seriali . Ona - na Mazurach, on - w Warszawie.

 • Brodzik i Wilczak zapowiadają nowy hit!

  Chyba spełni się wreszcie życzenie fanów serialu "Kasia i Tomek". Joanna Brodzik i Paweł Wilczak planują wspólny projekt!

 • Pazura i Wilczak: "Faceci do wzięcia"

  Trwają zdjęcia do nowego serial u komediowego "Faceci do wzięcia". Reżyserem jest Janusz Kondriatuk ("Złote runo"). Zdjęcia kręcone są w gdańskim ośrodku Telewizji Polskiej, a gotowy serial będziemy mogli oglądać na antenie TVP1. Główne role powierzono Pawłowi Wilczakowi ( "Wesele" ) oraz Cezaremu Pazurze ( "Ja wam pokażę!" ).

 • Wilczak i Różczka w "raju miłości"

  Paweł Wilczak wraca do telewizji. Znany z serialu "Kasia i Tomek" aktor będzie gwiazdą nowego hitu stacji TVN - "Usta Usta". To adaptacja brytyjskiej produkcji "Cold Feet".

 • Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa. Przyznaje, że gdyby otrzymał ciekawą propozycję, to równie dobrze odnalazłby się na planie filmu, jak i na planie serialu. W oczekiwaniu na propozycje pracuje nad wspólnym projektem z Joanną Brodzik. Po tym, jak jego partnerka wróciła do pracy po sześcioletniej przerwie, Wilczak poświęcił się także opiece nad ich synami.

Zdjęcia na temat: wilczak seriale
 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak
Dyskusje na temat: wilczak seriale