• Informacje na temat:

  will ferrell aktor

Artykuły na temat: will ferrell aktor
 • Will Ferrell mężem czarownicy

  Will Ferrell ( "Dick" , "Zoolander" , "Old School") najprawdopodobniej obejmie główną rolę męską w komedii "Bewitched" u boku Nicole Kidman ( "Moulin Rouge" , "Godziny" ). Film będzie opowieścią o współczesnej czarownicy i jej pechowym małżonku - pracowniku agencji reklamowej. Niezależnie od tego aktor otrzymał propozycję występu w obrazie "The Salesman".

 • Will Ferrell z poczuciem humoru

  Aktor i komik Will Ferrell odebrał Mark Twain Prize for American Humor - najważniejsze komediowe wyróżnienie USA. Przy okazji... upuścił statuetkę patrona nagrody.

 • Will Ferrell na oscarowej scenie

  Aktor Will Ferrell ( "Czarownica" , "Melinda i Melinda" , "Zoolander" ) będzie jednym z wręczających w tym roku statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej - poinformował producent oscarowej gali Gil Cates. Uroczystość wręczenia Oscarów odbędzie się 5 marca.

 • Will Ferrell zamiast Downey'a Jr.

  Komik Will Ferrell ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Zoolander" ) wystąpi w nowym, nie mającym jeszcze tytułu filmie Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Aktor obejmie rolę, którą pierwotnie zaproponowano nominowamemu do Oscara Robertowi Downey'owi Jr. ( "Cudowni chłopcy" ). Realizacja projektu rozpocznie się 22 września.

 • "Cienki Bolek": Will Ferrell idzie do więzienia

  Etan Cohen, współtwórca przebojów "Madagaskar 2" i "Jaja w tropikach" oraz dwukrotnie nominowany do Złotego Globu aktor Will Ferrell spotkali się na planie komedii "Cienki Bolek" opowiadającej historię wrażliwego milionera przygotowującego się do życia za kratkami. Obraz dostępny jest już na płytach DVD i Blu-ray.

 • Will Ferrell i tajemnicze głosy

  Will Ferrell ( "Zoolander" , "Old School" , "Elf" ) wystąpi w najnowszym projekcie Marca Forstera, twórcy głośnego dramatu "Monster's Ball: Czekając na wyrok" . Komedia zatytułowana "Stranger Than Fiction" opowie historię mężczyzny, który pewnego dnia zaczyna słyszeć tajemnicze głosy.

 • Will Ferrell przyjął wyzwanie Chada Smitha

  Podobieństwo aktora Willa Ferrella i perkusisty Red Hot Chili Peppers, Chada Smitha, stało się tematem niezliczonych dowcipów. Teraz obaj panowie zmierzą się w perkusyjnym pojedynku!

 • Will Ferrell "wygrał internety". Zobacz, jak się wygłupiał u Jimmy'ego Fallona

  Komediowy aktor Will Ferrell wcielający się w wokalistkę Beyonce, a następnie w księżniczkę Elsę z "Krainy lodu" robi furorę w sieci.

 • Will Ferrell "wygrał internety". Zobacz, jak się wygłupiał u Jimmy'ego Fallona

  Komediowy aktor Will Ferrell wcielający się w wokalistkę Beyonce, a następnie w księżniczkę Elsę z "Krainy lodu" robi furorę w sieci.

 • Will Ferrell daje głos

  Will Ferrell ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Zoolander" ) udzieli swojego głosu Człowiekowi w Żółtym Kapeluszu - jednej z postaci animacji "Curious George". Planowany film będzie adaptacją cyklu klasycznych książek dla dzieci. Obraz ma trafić do kin w listopadzie 2005 roku.