• Informacje na temat:

  will ferrell zdjęcia

Artykuły na temat: will ferrell zdjęcia
 • Will Ferrell daje głos

  Will Ferrell ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Zoolander" ) udzieli swojego głosu Człowiekowi w Żółtym Kapeluszu - jednej z postaci animacji "Curious George". Planowany film będzie adaptacją cyklu klasycznych książek dla dzieci. Obraz ma trafić do kin w listopadzie 2005 roku.

 • Will Ferrell mężem czarownicy

  Will Ferrell ( "Dick" , "Zoolander" , "Old School") najprawdopodobniej obejmie główną rolę męską w komedii "Bewitched" u boku Nicole Kidman ( "Moulin Rouge" , "Godziny" ). Film będzie opowieścią o współczesnej czarownicy i jej pechowym małżonku - pracowniku agencji reklamowej. Niezależnie od tego aktor otrzymał propozycję występu w obrazie "The Salesman".

 • Will Ferrell u twórcy reklam

  Will Ferrell ("Ostrza chwały") zagra główną rolę w niskobudżetowym filmie Dana Rusha, "Everything Must Go". Będzie to reżyserski debiut twórcy, który do tej pory zajmował się głównie realizacją reklam telewizyjnych.

 • Will Ferrell zamiast Downey'a Jr.

  Komik Will Ferrell ( "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "Zoolander" ) wystąpi w nowym, nie mającym jeszcze tytułu filmie Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Aktor obejmie rolę, którą pierwotnie zaproponowano nominowamemu do Oscara Robertowi Downey'owi Jr. ( "Cudowni chłopcy" ). Realizacja projektu rozpocznie się 22 września.

 • "Cienki Bolek": Will Ferrell idzie do więzienia

  Etan Cohen, współtwórca przebojów "Madagaskar 2" i "Jaja w tropikach" oraz dwukrotnie nominowany do Złotego Globu aktor Will Ferrell spotkali się na planie komedii "Cienki Bolek" opowiadającej historię wrażliwego milionera przygotowującego się do życia za kratkami. Obraz dostępny jest już na płytach DVD i Blu-ray.

 • "Bewitched": A jednak Will Ferrell?

  Will Ferrell ( "Zoolander" , "Old School" , "Elf" ) jest coraz bliżej objęcia głównej roli męskiej w filmie "Bewitched". Oparty na popularnym serial u telewizyjnym z lat 60. obraz będzie opowieścią o mężczyźnie, który pewnego dnia poślubia... współczesną czarownicę. W postać uwodzicielskiej wiedźmy Samanthy Stevens, odtwarzanej na małym ekranie przez Elizabeth Montgomry, wcieli się Nicole...

 • Vaughn i Ferrell wracają do szkoły

  Vince Vaughn ( "Cela" ) i Will Ferrell ( "Zalotnik w akcji" ) prowadzą końcowe negocjacje w sprawie swego udziału w komedii "Old School", którą dla wytwórni DreamWorks wyprodukuje firma Montecito Pictures.

 • Komediowa wersja "Sherlocka Holmesa"

  Will Ferrell ("Legenda telewizji") i John C. Reilly ("Rzeź") zagrają główne role w komedii "Holmes & Watson". Reżyserował będzie Etan Cohen ("Jaja w tropikach").

 • "Zoolander no. 2": Najsłynniejszy model świata

  ..."Zoolander no. 2" to druga część filmowego hitu sprzed piętnastu lat, podobnie jak "jedynka" wyreżyserowana przez Bena Stillera. On również ponownie wciela się w tytułowego bohatera, a swoje role powtarzają również Owen Wilson i Will Ferrell. Nowym nabytkiem jest za to jedna z najpiękniejszych aktorek świata, Penélope Cruz.

 • "Wyborcze jaja": Satyra na politykę

  Will Ferrell i Zach Galifianakis stworzyli niezapomniany duet na planie filmu "Wyborcze jaja" - błyskotliwej satyry na współczesną politykę, w której dobre wrażenie i gładkie słówka znaczą więcej niż faktyczne dokonania i poglądy. Obraz w reżyserii Jaya Roacha 25 stycznia ukazuje się w Polsce na płytach Blu-ray i DVD.