• Informacje na temat:

  will patton

Artykuły na temat: will patton
 • "Potwór z bagien": Gwiazda "Teen Wolf" w nowym serialu!

  Sunderlanda (Will Patton)... W serialu "Potwór z bagien" wystąpili: Crystal Reed, Andy Bean, Will Patton, Virginia Madsen, Derek Mears, Henderson Wade, Jennifer Beals oraz Maria Sten i Jeryl Prescott...

 • To koniec serialu "Wrogie niebo"!

  ..., oprócz Noah Wyle, występują Will Patton, Maxim Knight i Sarah Carter.

 • Premiera już niedługo!

  ...odbudować społeczeństwo od podstaw" - opisywał fabułę Wyle. W obsadzie serialu znaleźli się poza, znanym z "Ostrego dyżuru", Wyle'em m.in. Moon Bloodgood, Will Patton i Drew Roy. W Stanach Zjednoczonych...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • "The Punisher": Obsada rośnie

  Znane są już nazwiska wszystkich niemal aktorów, którzy wystąpią w przygotowywanym filmie "The Punisher". Spośród wykonawców, którzy podpisali ostatnio kontrakty na udział w adaptacji słynnego komiksu najbardziej znani są Samantha Mathis ( "Tajna broń" , "Mgły Avalonu" ) i Will Patton ( "Tytani" , "Przepowiednia" ). Realizacja zdjęć rozpoczyna się 2 sierpnia.

 • Premiera nowego serialu Spielberga

  TNT i Turner Broadcasting System International ogłosiły światową premierę epickiej produkcji "Falling Skies", którą będzie można zobaczyć w 75 krajach. Producentem wykonawczym serialu jest Steven Spielberg, a odtwórcą głównej roli Noah Wyle.

 • Roy Scheider kontra Punisher

  Roy Scheider ( "Szczęki" , "Krwawy Romeo" ) wystąpi w adaptacji słynnego komiksu wydawnictwa Marvel - "The Punisher". Nie wiadomo na razie, jaką rolę obejmie dwukrotnie nominowany do Oscara weteran Hollywood. Zdjęcia do filmu trwają od początku sierpnia.

 • "The Punisher": Kto zagra Tombstone'a?

  W okolicach Miami trwa realizacja filmu "The Punisher", powstającego na podstawie słynnego komiksu Gartha Ennisa i Gerry'ego Conway'a, publikowanego przez wydawnictwo Marvel. Do produkcji co jakiś czas dołączają nowi aktorzy. Co do jednej z ostatnich decyzji obsadowych nadal panuje niejasność. Nie wiadomo bowiem na pewno, kto wcieli się w postać złowrogiego Tombstone'a alias Lonniego Lincolna.

 • Hannibal złoczyńcą wszech czasów

  Hannibal Lecter, grany przez Anthony'ego Hopkinsa w filmie "Milczenie owiec" (1991), został obwołany najlepszym czarnym charakterem w historii amerykańskiego kina. Wyniki ankiety zorganizowanej przez American Film Institute zostały ujawnione we wtorek, 3 czerwca, w specjalnym programie telewizyjnym. Wśród bohaterów pozytywnych bezapelacyjnie zwyciężył idealistyczny adwokat Atticus Finch (Gregory Peck) z filmu "Zabić drozda" (1962).

Wideo na temat: will patton
 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

 • Poznasz przystojnego bruneta

  Najnowsza komedia Woody'ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii ("Vicky Cristina Barcelona") i bawiącym do łez powrocie do Nowego Jorku ("Co nas kręci, co nas podnieca"), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn! Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts,...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.