• Informacje na temat:

  will smith zdjęcia

Artykuły na temat: will smith zdjęcia
 • Will Smith jako zbiegły niewolnik

  Na początek 2021 roku zaplanowano start zdjęć do thrillera "Emancipation", którego reżyserią zajmie się Antoine Fuqua. Gwiazdą tego opartego na prawdziwej historii filmu będzie Will Smith. Wcieli się w rolę niewolnika, który uciekł z plantacji Luizjanie.

 • "Aladyn": Will Smith jako dżin

  Wytwórnia Disney'a opublikowała na łamach magazynu Entertainment Weekly zdjęcia z aktorskiej wersji "Aladyna". Reakcja internautów była jednak bardzo negatywna. Wszystko przez wygląd dżina, w którego wciela się Will Smith.

 • Ceremonia zamknięcia mundialu: Will Smith i Era Istrefi rozgrzali tłumy (ZDJĘCIA)

  Will Smith, Era Istrefi i Nicky Jam wykonali swój mundialowi hit "Live It Up" podczas ceremonii zakończenia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Oprócz tria publiczność rozruszała Aida Garifullina tradycyjną rosyjską pieśnią "Kalinka".

 • Will Smith w Bollywood

  Will Smith najwyraźniej spełni swoją obietnicę i zagra w filmie rodem z Bollywood.

 • Will Smith realizuje remake

  Will Smith ("Faceci w czerni", "Bardzo dziki zachód", "Dzień Niepodległości" ) zamierza zrealizować remake komedii z 1980 roku zatytułowanej "Nine To Five", w której w głównych rolach wystąpiły Jane Fonda, Lily Tomlin i Dolly Parton.

 • Nowe filmy Willa Smitha

  Amerykański gwiazdor Will Smith, nominowany w tym roku do Oscara za najlepszą rolę w filmie "Ali" , udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o swych najnowszych produkcjach filmowych. Już niedługo aktor wchodzi na plan sequela filmu "Bad Boys" , a 3 lipca odbędzie się światowa premiera drugiej części "Facetów w czerni" .

 • Ostatni całus Willa Smitha

  Will Smith ( "Ali" , "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ) już wkrótce wystąpi w filmie "Last First Kiss", przygotowywanym dla wytwórni Columbia Pictures. Projekt będzie romantyczną komedią o specjaliście od kojarzenia par, który wpada we własne sidła. Główną rolę żeńską obejmie być może Eva Mendes ( "Za szybcy, za wściekli" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ).

 • Will Smith u Kevina Smitha

  Amerykański aktor i wokalista Will Smith ( "Faceci w czerni" , " Faceci w czerni 2" ) zagra samego siebie w najnowszym projekcie Kevina Smitha "Jersey Girl". Obraz, którego wartość oszacowano na 35 milionów dolarów, opowiada o Ollie Trinke, młodym opiekuńczym ojcu. W rolę ojca wcielił się Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" , "Pearl Harbor" ), natomiast Jennifer Lopez ( "Nigdy więcej...

 • Will Smith w produkcji Warner Bros.

  Hollywoodzki gwiazdor Will Smith ( "Ali" , "Dzień niepodległości" ) negocjuje z przedstawicielami wytwórni Warner Bros. swój udział w filmie "Emperor of Ocean Park". Obraz ma być ekranizacją bestsellera Stephena Cartera pod tym samym tytułem.

 • Will Smith: Ostatni zdrowy człowiek

  Will Smith dołączył do obsady filmu "I Am Legend", będącego adaptacją powieści Richarda Mathesona pod tym samym tytułem. Reżyserem obrazu został Francis Lawrence, który ma na koncie "Constantine" i wkrótce "Constantine 2".