• Informacje na temat:

  will young

Artykuły na temat: will young
 • Will Young okradziony

  Z mieszkania Willa Younga, zwycięzcy brytyjskiego "Idola", złodzieje skradli m.in. fotografie wokalisty w damskim przebraniu i laptop zawierający teksty do nieopublikowanych jeszcze utworów. Dwóm mężczyznom postawiono zarzuty.

 • Polityczny Will Young

  Zwycięzca brytyjskiego "Idola", wokalista Will Young, jest wręcz rozrywany przez dwie największe partie w Wielkiej Brytanii. Politycy liczą, że Young zaśpiewa ich wyborcze piosenki szykowane na zbliżającą się elekcję do parlamentu. Sam wokalista jeszcze nie zdecydował się, na kogo będzie głosował i wolałby nie afiszować się ze swoimi poglądami.

 • Problemy Willa Younga

  Dość niespodziewanie rozwija się kariera Willa Younga, młodego brytyjskiego wokalisty, zwycięzcy programu "Idol", którego polską edycję już w kwietniu zaprezentuje telewizja "Polsat". Jego(...) BBC, Will nie pojawił się w najsłynniejszym programie telewizyjnym "Top Of The Pops".

 • Will Young: "Cierpię na zespół stresu pourazowego"

  Will Young zasłynął po wygranej w pierwszej edycji brytyjskiego "Idola" w 2002 roku. Wokalista kilka dni temu wycofał się z reality show "Strictly Come Dancing" z - jak przyznał - "powodów osobistych". W jednym z wywiadów, którego Will Young udzielił kilka miesięcy przed opuszczeniem programu, wyjawił, że od 2012 roku jego stan zdrowia się pogarszał. "PTSD (zespół stresu...

 • Will Young nowym Hugh Grantem?

  Will Young, nieco już zapomniany zwycięzca brytyjskiego "Idola" z 2001 roku, zamierza podbić Hollywood. Podobno dzięki występowi w filmie "Mrs Henderson Presents" Young może zastąpić w Stanach Zjednoczonych Hugh Granta w roli klasycznego Anglika.

 • Will Young: Koncerty klubowe

  Will Young, wokalista bardzo popularny w swojej rodzinnej Wielkiej Brytanii, zamierza dać kilka kameralnych koncertów w niewielkich klubach. Zwycięzca brytyjskiego "Idola" zamierza tam sprawdzić, jak publiczność reaguje na jego nowe utwory z przygotowywanej trzeciej płyty.

 • Źle opłacany Will Young

  Pocieszająca wiadomość dla wszystkich, którym wydaje się, że ich praca nie jest wystarczająco dobrze opłacana. Identyczne odczucia ma Will Young, zwycięzca brytyjskiej edycji "Idola", jedna z gwiazd tamtejszej sceny muzycznej.

 • Will Young: Promocyjne sekrety

  W czasach, kiedy działania promocyjne i wizerunek gwiazdy są niejednokrotnie równie ważne, jak twórczość, którą się prezentuje, wytwórnia ma wobec artystów bardzo szczegółowe wymagania. Przekonał się o tym Will Young, wokalista angielskiej edycji "Idola".

 • Will Young: Rozbierana rola

  Zwycięzca brytyjskiego "Idola", Will Young, wystąpi w musicalu o "Windmill Theatre". Film "Mrs. Henderson Presents" ma opowiadać o londyńskiej scenie z lat 30. ubiegłego wieku, na której po raz pierwszy pojawili się nadzy aktorzy, założonej przez tytułową Laurę Henderson.

 • Willa Younga sukcesów ciąg dalszy

  Will Young, brytyjski wokalista pop, zwycięzca programu "Pop Idol", którego polską edycję pokaże w kwietniu telewizja Polsat zaczyna odnosić sukcesy także poza Wyspami. Jak poinformowała wytwórnia BMG, młody gwiazdor bije rekordy popularności również w... RPA.

Zdjęcia na temat: will young