• Informacje na temat:

  willa z widokiem

Artykuły na temat: willa z widokiem
 • Jon Bon Jovi wystawia posiadłość na sprzedaż. Cena? 20 mln dolarów!

  Rezydencja Jona Bon Jovi leży godzinę drogi na południe od centrum Nowego Jorku. Znajduje się już w granicach stanu New Jersey. Z posiadłości rozpościera się widok na rzekę Navesink. Dom położony jest na prawie 7-hekatorowej działce, która ma również przystań dla łodzi. High Point Estate to willa o zawrotnej powierzchni prawie 5,5 tys. m kw. Jej mieszkańcy mają do dyspozycji sześć sypialni...

 • Seksualni czy niebezpieczni?

  Will, Simon, Jay i Neil - poznajcie "Seksualnych, niebezpiecznych" - najsłynniejszy brytyjski kwartet od czasów The Beatles.

 • Zobaczył Britney i się popłakał

  Na planie zdjęciowym amerykańskiej wersji "X Factor" doszło do kolejnej intrygującej sytuacji. Tym razem jeden z uczestników nie mógł powstrzymać łez wzruszenia na widok Britney Spears.

 • Miesiąc miodowy Aguilery

  Zachodzące słońce nad zatoką na wprost okien - taki widok codziennie mają przed sobą Christina Aguilera (24 l.) z mężem Jordanem Bratmanem (27 l.). Para właśnie rozpoczęła miesiąc miodowy na indonezyjskiej wyspie Bali.

 • Pozalekcyjne zajęcia Matthew Morrisona

  Matthew Morrison może się pochwalić imponującymi osiągnięciami jako aktor sceniczny. Jest też gwiazdą telewizji - w oszałamiająco popularnym serialu "Glee", emitowanym przez stację Fox, wciela się w rolę nauczyciela, Willa Schuestera. Na liście zadań tego 32-letniego artysty jest jednak jeszcze coś, nad czym wciąż pracuje, a mianowicie podbój rynku muzycznego.

 • Zenek Martyniuk (Akcent) uwodzi Heidi Fahrenbach (teledysk "W bezkresną dal")

  W Arizonie powstawały zdjęcia do najnowszego teledysku discopolowej grupy Akcent. Na planie klipu "W bezkresną dal" Zenkowi Martyniukowi towarzyszyła młodsza o 20 lat modelka Heidi Fahrenbach.

 • Zenek Martyniuk (Akcent) uwodzi Heidi Fahrenbach. Zobacz zdjęcia z planu teledysku "W bezkresną dal"

  Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z planu klipu "W bezkresną dal" discopolowej grupy Akcent. Zenkowi Martyniukowi towarzyszyła młodsza o 20 lat modelka Heidi Fahrenbach.

 • Zenek Martyniuk (Akcent) uwodzi Heidi Fahrenbach. Zobacz zwiastun teledysku "Ja gnam przed siebie"

  "Ja gnam przed siebie" - to tytuł najnowszej piosenki grupy Akcent. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nadchodzącego teledysku, w którym Zenkowi Martyniukowi towarzyszyła młodsza o 20 lat modelka Heidi Fahrenbach.

 • #zostańwdomu: Filmy w Polsacie. Co obejrzeć?

  Co możemy robić, kiedy... nie możemy wychodzić z domu? Najlepiej zacząć nadrabiać zaległości filmowe. Co w tym tygodniu w Polsacie? Oto kilka wybranych propozycji.

 • Kelis i "stojące kije"

  "Kelis Was Here" to tytuł najnowszej płyty amerykańskiej piosenkarki, która trafi do sklepów we wrześniu tego roku. Czarnoskórej wokalistce w nagraniu albumu pomagały muzyczne gwiazdy.