• Informacje na temat:

  william b. davis

Artykuły na temat: william b. davis
 • Ogłoszono nominacje do nagród Amerykańskiej Gildii Aktorów

  Viola Davis, Julianna Margulies, Claire Danes i Rami Malek! To tylko nieliczni z aktorów telewizyjnych, którzy zostali nominowani do nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów. Zobaczcie pełną listę nominacji!

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Rozdano nagrody Emmy 2015! Do siedmiu razy sztuka?

  W niedzielę, 20 września, odbyła się 67. ceremonia rozdania nagród Emmy. Noc bezsprzecznie należała do "Gry o tron", Violi Davis i Jona Hamma. Sprawdźcie, kto otrzymał telewizyjnego Oscara, a kto na swoją szansę musi jeszcze poczekać!

 • Naomi Watts potknęła się na scenie

  W niedzielę wieczorem odbyła się gala wręczenia Nagród Gildii Aktorów Ekranowych (SAG Awards). Gwiazdy pokazały się w kreacjach od najlepszych projektantów. Stroje mogą jednak czasami sprawić niemałą trudność! Naomi Watts pojawiła się na scenie razem z obsadą filmu "Birdman", który zdobył główną statuetkę i został okrzyknięty najlepszym filmem 2014 roku.

 • "Six": Serial o Navy SEAL już od 20 stycznia w HBO GO

  Już 20 stycznia w HBO GO zadebiutuje najnowszy serial sensacyjny autorstwa Williama Broylesa ("Castaway", "Apollo 13", "Jarhead:żołnierz piechoty morskiej").

 • "Birdman" z nagrodą Gildii Aktorów Filmowych

  Film "Birdman", będący satyrą na środowisko show-biznesu, zdobył w niedzielę, 25 stycznia, główną nagrodę amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych (SAG). Uroczystość rozdania statuetek odbyła się w Los Angeles.

 • "Z archiwum X" wraca w 2018 roku

  Będzie to druga odsłona produkcji po powrocie w 2016 roku. Do swych ról - agentów Foksa Muldera i Dany Scully - wrócą David Duchovny i Gillian Anderson. Ponadto na ekranie pojawią się Mitch Pileggi jako Walter Skinner, William B. Davis jako Palacz oraz Karin Konoval jako pani Peackok. Do obsady dołączyła Barbara Hershey, która zagra nową postać, Erikę Price, reprezentującą pewną tajemniczą...

 • Geena Davis urodziła bliźnięta!

  Aktorka Geena Davis ("Długi pocałunek na dobranoc", "Stuart Malutki 2" ) urodziła w czwartek, 6 maja, w Los Angeles, bliźnięta, dwóch chłopców. Informację dopiero teraz podali rzecznicy 48-letniej gwiazdy. Dzieci otrzymały imiona Kian William i Kaiis Steven.

 • "Six": Nowy serial stacji History

  .... W trakcie misji okazuje się jednak, że z wrogami współpracuje jeden z Amerykanów. W produkcji występują Barry Sloane, Kyle Schmid, Juan Pablo Raba, Edwin Hodge, Brianne Davis, Nadine Velazquez. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w USA 18 stycznia. Jak na razie nie podano daty polskiej premiery. Autorem scenariusza 8-odcinkowej produkcji jest William Broyles ("Castaway", "Jarhead"). Za...

 • Nowy horror Williama Friedkina

  William Friedkin, twórca słynnego "Egzorcysty" , będzie prawdopodobnie reżyserem kolejnego filmu grozy. Wytwórnia Paramount nabyła dla niego prawa do ekranizacji słynnej powieści Roberta Silverberga "Księga czaszek". Jest to psychologiczny horror o czterech młodzieńcach, którzy odkrywają księgę mogącą zapewnić im wieczne życie - lecz za straszliwą cenę.

Zdjęcia na temat: william b. davis
Wideo na temat: william b. davis
 • "Z Archiwum X": Wiemy, kiedy zadebiutuje nowy sezon

  Będzie to druga odsłona produkcji po powrocie w 2016 roku. Do swych ról - agentów Foksa Muldera i Dany Scully - wrócą David Duchovny i Gillian Anderson. Ponadto na ekranie pojawią się Mitch Pileggi jako Walter Skinner, William B. Davis jako Palacz oraz Karin Konoval jako pani Peackok. Do obsady dołączyła Barbara Hershey, która zagra nową postać, Erikę Price, reprezentującą pewną tajemniczą

 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...

Dyskusje na temat: william b. davis