• Informacje na temat:

  william h. macy

Artykuły na temat: william h. macy
 • Lori Loughlin i Felicity Huffman opuściły areszt. Ciąg dalszy afery łapówkarskiej

  Felicity Huffman ("Gotowe na wszystko", "American Crime") jej mąż, William H. Macy ("Shamelss: Niepokorni") oraz Lori Loughlin ("Pełna chata", "Pełniejsza chata") usłyszeli zarzuty w aferze łapówkarskiej.

 • Recenzja Macy Gray "The Way": Złote przeboje Macy

  Zabrano duszę, została tylko chrypka.

 • Nietypowa rodzina

  Czy alkoholik może być dobrym ojcem licznej rodziny? Na to pytanie stara się odpowiedzieć nominowany już do dwóch nagród Emmy serial "Shameless" z Williamem H. Macym w roli głównej.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Bezwstydny aktor

  ...- Zastanawiałem się, jak wyglądałaby moja kariera, gdybym był faktycznie przystojny. Miło byłoby grać przysłowiowe pierwsze skrzypce, przekonać się, jak to jest. Jestem jednak na tyle inteligentny, by wiedzieć, że taka sytuacja też wiąże się z pewnymi obciążeniami - przyznaje William H. Macy, który w najnowszym serialu "Shameless" ("bezwstydny") gra zapijaczoną głowę sześcioosobowej rodziny.

 • William H. Macy poszukuje siebie

  William H. Macy ( "Niepokonany Seabiscuit" , "Komórka" ) zagra tytułową rolę w filmie "Edmond", czarnej komedii opowiadającej o problemach egzystencjalnych i próbach zrozumienia własnej tożsamości. Autorem scenariusza opowieści jest David Mamet ( "Skok" , "Spartan" ).

 • "Shameless: Niepokorni": Showtime zamawia dziewiąty sezon

  Jak twierdzą szefowie stacji najnowsza seria, to jedna z najlepszych spośród wszystkich do tej pory nakręconych, a widzów przybywa z każdym odcinkiem. Ich słowa zdają się potwierdzać wyniki oglądalności - niedzielny odcinek zgromadził więcej widzów niż premiera ósmej serii. "Shameless: Niepokorni" to remake brytyjskiego seriali pod tym samym tytułem. W rolach głównych występują William H. Macy...

 • William H. Macy ogląda striptizerki

  Aktor William H. Macy i reżyser Steven Schachter, twórcy wyróżnionego sześcioma nagrodami Emmy telewizyjnego dramatu "Od drzwi do drzwi" , planują kolejną współpracę. Tym razem zamierzają nakręcić oparty na autentycznych wydarzeniach film o roboczym tytule "The Accountant and the Stripper". Będzie to opowieść o księgowym, który pewnego dnia został zarządcą sieci klubów ze striptizem.

 • "Shameless - Niepokorni": Wznowienia i kasacje

  Stacja Showtime, po pozytywnym zakończeniu negocjacji w sprawie nowego kontraktu gwiazdy serialu "Shameless - Niepokorni" Emmy Rossum (aktorka domagała się takiego samego wynagrodzenia jak partnerujący jej na ekranie William H. Macy), postanowiła zamówić kolejny, już ósmy, sezon produkcji. Dobre wieści mamy też dla fanów serialu "Shooter". USA Network zdecydował się na zrealizowanie drugie...

 • William H. Macy z komórką

  William H. Macy ( "Fargo" , "Welcome to Collinwood" ) najprawdopodobniej zagra w filmie "Cellular". Aktor pojawi się na planie obok Kim Basinger ( "Tajemnice Los Angeles" , "8. Mila" ). "Cellular" to opowieść o porwanej kobiecie, której życie uratować może przypadkowa rozmowa telefoniczna. W obrazie wystąpi także Chris Evans ( "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" ).

Zdjęcia na temat: william h. macy
Wideo na temat: william h. macy
 • "Shameless" - Sezon 1

  Pierwszy sezon jednego z najciekawszych seriali ostatnich lat. Najnowsze dzieło Johna Wellsa, twórcy głośnego „Prezydenckiego pokera". W roli głównej nominowany do Oscara William H. Macy.

Dyskusje na temat: william h. macy