• Informacje na temat:

  williams zagra

Artykuły na temat: williams zagra
 • Michelle Williams zagra Janis Joplin?

  Burzliwe życie Janis Joplin inspiruje kolejnych twórców filmowych, którzy chcą przenieść je na ekran. Tym razem kandydatką do głównej roli jest Michelle Williams, znana z m.in. "Tajemnicy Brokeback Mountain".

 • "Gra o tron": Maisie Williams już nie zagra

  Wciąż trwają prace nad ostatnim sezonem "Gry o tron". Serial jest już jednak przeszłością dla grającej jedną z głównych ról Maisie Williams. Aktorka pochwaliła się na Instagramie, że zakończyła swoją przygodę z ekranizacją prozy George'a R.R. Martina.

 • Michelle Williams zagra Marilyn

  Michelle Williams zostawała wytypowana do roli Marilyn Monroe w planowanym filmie o życiu nieżyjącej gwiazdy.

 • Liev Schreiber w filmowej biografii Richarda Williamsa, ojca Sereny i Venus

  Powiększa się obsada filmu "King Richard", opowiadającego o ojcu tenisistek Sereny i Venus: Richardzie Williamsie. Dołączył do niej znany z serialu "Ray Donovan" Liev Schreiber. Tytułową rolę zagra Will Smith.

 • Michelle Williams i Oscar Isaac zagrają parę w remake'u serialu Ingmara Bergmana

  ...zatytułowanym „Armageddon Time” oraz w The Card Counter” Paula Schradera. To nie wszystko. Aktor zagra również w realizowanej przez stację HBO nowej wersji serialu „Sceny z życia małżeńskiego” Ingmara Bergmana. Partnerować mu tam będzie Michelle Williams.

 • Michelle Williams zagra u Allena

  Michelle Williams, nominowana w tym roku do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Tajemnica Brokeback Mountain" , będzie gwiazdą kolejnego europejskiego projektu Woody'ego Allena ( "Wszystko gra" , "Klątwa skorpiona" ). Akcja najnowszej produkcji amerykańskiego twórcy rozgrywać się będzie tym razem w Paryżu.

 • Robin Williams zagra w "A.I."

  Hollywoodzki gwiazdor Robin Williams, znany z filmów "Stowarzyszenie umarłych poetów", "Przebudzenie" czy "Jakub Kłamca", zagra niewielką rolę w najnowszym obrazie Stevena Spielberga "A.I.". Produkcja jest realizowana w wytwórni Warner Bros Pictures.

 • Michelle Williams w "Chicago"

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Michelle Williams zagra Roxie Hart w musicalu "Chicago" na West Endzie.

 • Robin Williams dla dzieci

  Robin Williams ( "Bezsenność" , "Pani Doubtfire" , "Good Morning, Vietnam" ) zagra główną rolę w komedii fantasy, której scenariusz powstanie w oparciu o powieść dla dzieci zatytułowaną "The Krazees". Film wyprodukuje hollywoodzka wytwórnia Paramount Pictures.

 • Daniels pomaga Williamsowi

  Jeff Daniels ( "Miasteczko Pleasantville" "101 Dalmatyńczyków" ) dołączył do obsady filmu "RV". Głównego bohatera familijnej opowieści o pewnej "typowej" amerykańskiej rodzinie zagra Robin Williams ( "Zdjęcie w godzinę" , "Bezsenność" ).

Zdjęcia na temat: williams zagra
Dyskusje na temat: williams zagra
 • Re: „Korona królów”: Małgorzata Kożuchowska zagra królową Bonę?

  Już trzeci raz narciarz podpisuje przekazanie pieniędzy podatników na propagande TVPisis. Wychodzi na to że co roku 1 miliard idzie na propagande w TVP i Polskim Radiu i napychanie kieszen celebrytom Kurdej Szatanom Kammelom Kurzajewski Szaranowiczom i innym niezatapialnym. Tak się defrauduje pieniądze z podatków. Na kaleke Kubice 500 milionów z państwowego Orlenu do prywatnej firmy Williams.