• Informacje na temat:

  willow smith aktorka

Artykuły na temat: willow smith aktorka
 • Żona Willa Smitha odkryła smutną prawdę o swoim małżeństwie

  Jada Pinkett Smith przyznała, że spowodowana pandemią izolacja jest dużym wyzwaniem dla jej związku. "Zdałam sobie sprawę z tego, że w ogóle nie znam Willa" - zdradziła. Aktorska para w przeszłości borykała się z problemami, które niemal doprowadziły do rozwodu.

 • Córka Willa Smitha aktorką

  Willow Smith, 8-letnia córka gwiazdy kina Willa Smitha, zadebiutuje w telewizyjnym kanale dziecięcym, Nickelodeon.

 • August Alsina i "Entanglements". To z nim Jada Pinkett-Smith zdradziła swojego męża Willa Smitha

  O raperze Auguście Alsinie zrobiło się o głośno, gdy wyszło na jaw, że to z nim Jada Pinkett-Smith zdradziła swojego męża Willa Smitha. Teraz postanowił on wykorzystać swoje pięć minut sławy. W tekście najnowszej piosenki "Entanglements" można znaleźć odniesienia do romansu z aktorką.

 • Will Smith celebruje 20. rocznicę ślubu z żoną

  Słynna hollywoodzka para Will Smith i Jada Pinkett Smith świętuje 20. rocznicę ślubu. W związku z tą okazją Smith umieścił emocjonalny wpis na swoim Instagramie. "Nauczyłem się, że miłość to słuchanie, miłość to dawanie, miłość to wolność" - oto fragment jego postu.

 • Chiński projekt Willa Smitha

  Will Smith ( "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ) zostanie jednym z producentów filmu "Saving Face". Obraz będzie romantyczną komedią osadzoną w społeczności nowojorczyków pochodzenia chińskiego. Główną rolę zagra w nim aktorka i reżyserka Joan Chen ("Ostatni cesarz", "Pomiędzy niebem a ziemią" , "Miłość w Nowym Jorku" ).

 • Will Smith realizuje remake

  Will Smith ("Faceci w czerni", "Bardzo dziki zachód", "Dzień Niepodległości" ) zamierza zrealizować remake komedii z 1980 roku zatytułowanej "Nine To Five", w której w głównych rolach wystąpiły Jane Fonda, Lily Tomlin i Dolly Parton.

 • Will Smith wręczy Oscara

  Will Smith ( "Ja, Robot" , "Faceci w czerni" , "Hitch, najlepszy doradca przeciętnego faceta" ) będzie jednym z wręczających Oscary podczas gali przyznania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej - poinformował producent oscarowego show Gil Cates. Oscarową uroczystość zaplanowano na 5 marca.

 • Will Smith w jury festiwalu w Cannes

  ...reżyserowi Pedrowi Almodovarowi, który pełnić będzie obowiązki przewodniczącego jury, towarzyszyć będą w tym roku: amerykański aktor Will Smith ("Faceci w czerni"); niemiecka reżyserka Maren Ade ("Toni Erdmann"); amerykańska aktorka Jessica Chastain ("Azyl"); francuska scenarzystka, reżyserka i aktorka Agnès Jaoui ("Gusta i guściki"); południowokoreański reżyser Park Chan-wook ("Służąca...

 • Czego boi się Will Smith?

  Amerykański aktor Will Smith został skrytykowany przez Janet Hubert, która występowała z nim w serialu "Książę Bel Air". W wydanej ostatnio książce, aktorka ujawnia wzajemną wrogość między nimi.

 • Will Smith wreszcie ma partnerkę

  Po tygodniach starań i wielu przesłuchaniach znaleziono idealną aktorkę, która wraz z Willem Smithem wystąpi w filmie "Focus", przygotowywanym w wytwórni Warner Bros. To Margot Robbie, którą już niedługo zobaczymy w najnowszym obrazie Martina Scorsese "The Wolf of Wall Street".

Zdjęcia na temat: willow smith aktorka