• Informacje na temat:

  willow smith zdjęcia

Artykuły na temat: willow smith zdjęcia
 • Will Smith jako zbiegły niewolnik

  Na początek 2021 roku zaplanowano start zdjęć do thrillera "Emancipation", którego reżyserią zajmie się Antoine Fuqua. Gwiazdą tego opartego na prawdziwej historii filmu będzie Will Smith. Wcieli się w rolę niewolnika, który uciekł z plantacji Luizjanie.

 • "Aladyn": Will Smith jako dżin

  Wytwórnia Disney'a opublikowała na łamach magazynu Entertainment Weekly zdjęcia z aktorskiej wersji "Aladyna". Reakcja internautów była jednak bardzo negatywna. Wszystko przez wygląd dżina, w którego wciela się Will Smith.

 • 13-letnia córka Willa Smitha w łóżku z 20-latkiem

  Zdjęcie 13-letniej córki Willa Smitha - Willow, na którym dziewczynie partneruje 20-letni aktor Moises Arias, wywołała lawinę komentarzy.

 • Will Smith celebruje 20. rocznicę ślubu z żoną

  Słynna hollywoodzka para Will Smith i Jada Pinkett Smith świętuje 20. rocznicę ślubu. W związku z tą okazją Smith umieścił emocjonalny wpis na swoim Instagramie. "Nauczyłem się, że miłość to słuchanie, miłość to dawanie, miłość to wolność" - oto fragment jego postu.

 • Ceremonia zamknięcia mundialu: Will Smith i Era Istrefi rozgrzali tłumy (ZDJĘCIA)

  Will Smith, Era Istrefi i Nicky Jam wykonali swój mundialowi hit "Live It Up" podczas ceremonii zakończenia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Oprócz tria publiczność rozruszała Aida Garifullina tradycyjną rosyjską pieśnią "Kalinka".

 • Will Smith w Bollywood

  Will Smith najwyraźniej spełni swoją obietnicę i zagra w filmie rodem z Bollywood.

 • Will Smith realizuje remake

  Will Smith ("Faceci w czerni", "Bardzo dziki zachód", "Dzień Niepodległości" ) zamierza zrealizować remake komedii z 1980 roku zatytułowanej "Nine To Five", w której w głównych rolach wystąpiły Jane Fonda, Lily Tomlin i Dolly Parton.

 • Will Smith producentem

  Will Smith ("Wild Wild West", "The Legend of Bagger Vance") zamierza wyprodukować remake thrillera "Play Misty for Me" z roku 1971, w reżyserii Clinta Eastwooda. Film opowiadał o młodym mężczyźnie prześladowanym przez kobietę, z którą nawiązał przelotny romans. Podobną historię mogliśmy oglądać w zrealizowanym szesnaście lat później "Fatalnym zauroczeniu" Adriana Lyne'a.

 • Nowe filmy Willa Smitha

  Amerykański gwiazdor Will Smith, nominowany w tym roku do Oscara za najlepszą rolę w filmie "Ali" , udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o swych najnowszych produkcjach filmowych. Już niedługo aktor wchodzi na plan sequela filmu "Bad Boys" , a 3 lipca odbędzie się światowa premiera drugiej części "Facetów w czerni" .

 • Ostatni całus Willa Smitha

  Will Smith ( "Ali" , "Faceci w czerni 2" , "Bad Boys 2" ) już wkrótce wystąpi w filmie "Last First Kiss", przygotowywanym dla wytwórni Columbia Pictures. Projekt będzie romantyczną komedią o specjaliście od kojarzenia par, który wpada we własne sidła. Główną rolę żeńską obejmie być może Eva Mendes ( "Za szybcy, za wściekli" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ).