• Informacje na temat:

  win butler

Artykuły na temat: win butler
 • Najlepsze zwiastuny seriali z Comic Con 2019. Nie możecie ich przegapić

  ...mogli śledzić również kontynuację wątku odkupienia win przez Negana (Jeffrey Dean).  Fear the Walking Dead Na Comic Conie zaprezentowano zwiastun drugiej części piątej serii. Plus: oficjalnie(...) Butler Harner, Eve Harlowe, Aaron Moten. Arrow "Arrow" - serial, który zapoczątkował nową erę produkcji z uniwersum DC na antenie stacji CW - zmierza ku końcowi. Ósmy, dziesięcioodcinkowy sezon...

 • Arcade Fire: Win Butler atakuje krytyka

  Frontman zespołu Arcade Fire postanowił wypowiedzieć się na temat negatywnej recenzji ostatniego albumu grupy zatytułowanego "Reflektor".

 • Butler kaznodzieją z karabinem

  Gerard Butler ("300") w nowym filmie Marca Forstera "Kaznodzieja z karabinem" wciela się w postać obrońcy afrykańskich dzieci, samozwańczego pastora o kryminalnej przeszłości.

 • Kto kupuje Hilary Clinton?

  Win Butler, pochodzący z Teksasu lider kanadyjskiej formacji Arcade Fire, zaatakował demokratyczną kandydatkę na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • "Skandal" na rozdaniu nagród You Tube (wideo)

  Pamiętacie rozdanie nagród MTV Video Music Awards w 2009 roku i niesławne wtargnięcie na scenę Kanye Westa? "Numer" rapera powtórzył Win Butler z grupy Arcade Fire.

 • David Bowie z kanadyjskim objawieniem

  David Bowie we wrześniu tego roku, podczas nowojorskiej imprezy Fashion Rocks, wykonał wraz kanadyjską formacją Arcade Fire, jej przebój "Wake Up". Teraz legendarny angielski wokalista, który w samych superlatywach wypowiadał się o nowej nadziei muzyki alternatywnej, zezwolił Arcade Fire na opublikowanie wspólnego nagrania.

 • Arcade Fire "Reflektor": Osobliwość (recenzja)

  Arcade Fire robią, co chcą. Na dwóch płytach.

 • "Tylko" faworyt do płyty roku 2010

  Arcade Fire "The Suburbs", Universal Music Poland

 • Arcade Fire w Warszawie: 10 na 10

  Opisywanie koncertu Arcade Fire, którzy wreszcie przyjechali do Polski i w piątek (24 czerwca) wystąpili w Warszawie, to tak naprawdę zmierzenie się z problematyką fenomenu tego zespołu. A to temat raczej na pracę doktorską.

 • Deszcz kontra muzyka

  Dzięki kilku fantastycznym występom uczestnicy festiwalu Roskilde mogli zapomnieć o nieustannie padającym w czwartek deszczu...

Wideo na temat: win butler
 • Kamerdyner

  Historia czarnoskórego kamerdynera Białego Domu, który na przestrzeni trzech dekad służył ośmiu prezydentom. Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser i producent Lee Daniels ("Hej, Skarbie", "Czekając na wyrok") przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach historię Cecila Gainesa (laureat Oscara i Złotego Globu - Forest Whitaker), który w latach 1957-1986 był kamerdynerem ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki. Film, porównywany przez zagranicznych krytyków do przeboju "Jak zostać królem", już...

 • ParaNorman

  Akcja filmu toczy się w miasteczku, na którym od dawna wisi klątwa. Tylko pewien chłopiec, tytułowy Norman, może pomóc, gdyż potrafi... rozmawiać z zombie. Kiedy zombie opanowują miasteczko, kogo można wezwać? "Normana!" Focus Features i LAIKA, producenci nominowanego do Oskara filmu Koralina i tajemnicze drzwi (Coraline) przedstawiają komediowy thriller ParaNorman. Akcja filmu ParaNorman rozgrywa się w miasteczku Blithe Hollow czerpiącym korzyści ze słynnego polowania na czarownice, które...

 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?