• Informacje na temat:

  winiarska wawrzecki

Artykuły na temat: winiarska wawrzecki
 • Paweł Wawrzecki i Ania Wawrzecka: To dla nich czas bliskości

  Nie tak dawno dzielił czas między dwa domy - w USA, gdzie mieszka jego żona Izabela, i w Polsce. W ojczyźnie ma pracę, a przede wszystkim córkę. Odkąd w 2002 roku zmarła Barbara Winiarska, to na Pawle Wawrzeckim (70 l.), spoczywa opieka nad chorą na porażenie mózgowe Anią (39 l.). Nagle, z początkiem marca, jego życie uległo zmianie. Zamknięte granice, odwołane loty, poczucie niepewności...

 • Z aktorskiego klanu

  Maria Winiarska wyznaje, czy członkowie rodziny, wykonujący ten sam zawód, konkurują ze sobą. I jak czuje się matka, której córka zamieszkała na drugiej półkuli.

 • Paweł Wawrzecki o opiece nad córką

  ...​Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", w niemal każdym wywiadzie podkreśla, że najważniejszą kobietą w jego życiu jest córka. Niezależnie od sytuacji aktor zawsze stawia ją na pierwszym miejscu.

 • Rodzinny dramat w "Na dobre..."

  Mama młodego chirurga Kostka, którą zagra Maria Winiarska i przystojny pielęgniarz dołączą wkrótce do obsady serialu "Na dobre i na złe" .

 • ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Paweł Wawrzecki, czyli niezapomniany Wiesiek Gabriel ze "Złotopolskich", od lat obecny jest w polskim show-biznesie. Lubiany aktor obchodzi właśnie swoje 70. urodziny. Chociaż znany jest z wielu komediowych ról, to w życiu prywatnym spotkało go wiele tragedii.

 • Życie jej się nie układało...

  Czy Agnieszka Kotulanka ma szansę wreszcie być szczęśliwa? Po latach niepowodzeń teraz zaczęła się uśmiechać.

 • Maria Winiarska: Ma trzecią córkę!

  Maria Winiarska (68 l.) nie mogła postąpić inaczej. Rodzinna tragedia zmieniła wszystko w ich życiu...

 • Paweł Wawrzecki zostaje w Polsce. Robi to dla córki

  Przeprowadzka Pawła Wawrzeckiego (70 l.) za ocean znów się oddala. Artysta nie jest gotowy na taką rewolucję w swoim życiu. Co na to żona?

 • Paweł Wawrzecki: Nigdy nie zostawiłbym córki samej

  Paweł Wawrzecki (69 l.) każdą wolną chwilę poświęca niepełnosprawnej córce Ani. Choć kobieta ma już 37 lat, aktor nie może zostawić jej samej. Ma wsparcie koleżanki po fachu, Lucyny Malec (53 l.), która także zajmuje się chorą pociechą.

 • Paweł Wawrzecki żyje na dwa domy

  Ona w pięknej sukni, on w eleganckim czarnym smokingu. Paweł Wawrzecki (69 l.) i jego żona Izabela Roman podczas tegorocznego balu lekarzy w Chicago świętowali 10. rocznicę ślubu.

Zdjęcia na temat: winiarska wawrzecki
Wideo na temat: winiarska wawrzecki
 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?

Dyskusje na temat: winiarska wawrzecki
 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Wawrzecki postąpił bardzo rozsądnie, wdając się w romans z Kotulanką. Co to bowiem za życie z dwiema obłąkanymi kobietatmi - jedną od urodzenia, drugą od urodzenia tej pierwszej obłąkaną na jej punkcie. Zauważcie też, że porażenie mózgowe nie jest chorobą genetyczną, tylko efektem zaniedbań matki w czasie ciąży i porodu. Skoro więc Winiarska z własnej winy urodziła śliniące się coś, to logicznym

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Winiarska z własnej winy urodziła śliniące się coś, to logicznym, że powinna się tym czymś zajmować. Chwała Wawrzeckiemu, że chciał na tę dwójkę łożyć i gratulacje, że umiał znaleźć złoty środek(...)Duby (ew. bardziej na czasie - Dudy) smalone pleciesz człowieku. Wawrzecki postąpił bardzo rozsądnie, wdając się w romans z Kotulanką. Co to bowiem za życie z dwiema obłąkanymi kobietatmi - jedną od

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  ś.p Barbara Winiarska to była kobieta, mimo problemów starała się też pomagać innym matkom chorych dzieci.

 • Re: ​Paweł Wawrzecki kończy 70 lat!

  Jakoś kobiety nie szukają wtedy pocieszeń, biorą na barki ciężki los i brną do przodu, odkrywając w sobie nowe, ogromne pokłady siły. Życie różami nieusłane to miała Winiarska, on to zwykła szuja.

 • Re: "Na Wspólnej": Lucyna Malec siłę czerpie z miłości

  Wawrzecki samotnie wychowuje córkę ! PO co pisać takie bzdury. Córka w Polsce a on w Ameryce. Samotnie to wychowywała córkę w najtrudniejszym okresie jego żona Pani Winiarska, a on balował z Kotulanką. Aż umarła ze stresu i z przemęczenia

 • Re: Córka to jego największy sukces!

  Barbara Winiarska, podobnie jak Skrzynecka, całą ciążę nie oszczędzała się. Będąc w zaawansowanej ciąży pojechała z Wawrzeckim samochodem na wczasy do Bułgarii. Dodac nalezy, że panowały wtedy potworne upały (o tym wspominała Barbara Winiarska w swoim wywiadzie) i własciwie obwiniała samą siebie za urodzenie chorej córeczki Ani. A mózgowe porażenie dziecięce powstaje w wyniku zaniedbań lekarskich