• Informacje na temat:

  winona ryder

Artykuły na temat: winona ryder
 • "Stranger Things": Nowy serial z Winoną Ryder

  Netflix udostępnił pierwszy zwiastun nowego serialu z Winoną Ryder, zatytułowanego "Stranger Things".

 • Winona Ryder rezygnuje

  Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje o tajemniczej chorobie na jaką zapadła Winona Ryder ( "Przerwana lekcja muzyki" , "Stracone dusze" , "Miłość w Nowym Jorku" ). Niedyspozycja dopadła aktorkę w Londynie, na planie jej najnowszego filmu - "Lily And The Secret Planting". Winona Ryder trafiła nawet na kilka dni do szpitala.

 • "Stranger Things": Nowy zwiastun serialu z Winoną Ryder

  ...odkrycia tajnych eksperymentów rządowych. W główną rolę wcieli się Winona Ryder. W obsadzie znaleźli się również David Harbour, Matthew Modine, Cara Buono, Finn Wolfhard. Premiera produkcji na...

 • Komediowa Winona Ryder

  Winona Ryder ( "Przerwana lekcja muzyki" , "Stracone dusze" , "Miłość w Nowym Jorku" ) zagra w romantycznej komedii "Lily And The Secret Planting", którą wyreżyseruje Hettie Macdonald, autorka obrazu "Beautiful Thing" z 1996 roku. Film będzie produkcją brytyjską, a zdjęcia rozpoczną się w przyszłym miesiącu w Londynie. Aktorka zagra młodą kobietę, która opiekuje się swoją matką i zakochuje

 • Winona Ryder jest chora

  Amerykańska aktorka Winona Ryder wyszła ze szpitala, dokąd trafiła w środę zaraz po swoim przylocie do Londynu. Gwiazda poczuła się bardzo źle w samolocie, teraz podobno jej stan zdrowia jest już dobry.

 • Winona Ryder u Aronofsky'ego?

  Jak informuje "Variety", Winona Ryder prowadzi rozmowy w sprawie występu w najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego, thrillerze zatytułowanym "Black Swan". Do obsady produkcji należą już m.in. Natalie Portman oraz Mila Kunis.

 • Netflix: "Stranger Things", Kathy Bates oraz 3. sezon "Bloodline"

  Co ciekawego szykuje Netflix? Już jutro premiera serialu "Stranger Things" z Winioną Ryder w roli głównej, Kathy Bates wystąpi w nowej komedii a producenci "Bloodline" otrzymali zielone światło, aby zrealizować sezon trzeci.

 • Niezależna Winona Ryder

  Winona Ryder ( "Stracone dusze" , "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ) wraca na ekrany kin. Amerykańska aktorka, o której głośno było ostatnio z powodu procesu o kradzież markowym ubrań z luksusowego sklepu, podpisała kontrakt na występ w niezależnym filmie "Mary Warner". Reżyserem projektu będzie Michael Lehmann ( "40 dni i 40 nocy" , "Jak pies z kotem" ), z którym Ryder pracowała w 1989 roku

 • Gwiazda przyznała się do depresji

  Winona Ryder zdecydowała się opowiedzieć o swojej walce z depresją, której doświadczyła przed laty po rozstaniu z byłym narzeczonym Johnnym Deppem.

 • Winona Ryder na oddziale psychiatrycznym

  Kłopoty Winony Ryder zdają się nie mieć końca. Niedawno aktorkę aresztowano za kradzież ubrań w jednym ze sklepów w Beverly Hills, a w czwartek, 20 grudnia, poinformowano, że Winona zgłosiła się na terapię na oddział psychiatryczny szpitala Cedars-Sinai, w Los Angeles.

Zdjęcia na temat: winona ryder
 • Winona Ryder
 • Winona Ryder
 • Winona Ryder
Wideo na temat: winona ryder
 • "Stranger Things": Winona Ryder opowiada o swojej roli w serialu

  "Stranger Things" to najnowsza i jedna z najlepszych produkcji Netfliksa. Gwiazda serialu, Winona Ryder, opowiada o swojej roli oraz pracy na planie.

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

 • Winona Ryder atakuje paparazzo!

  Aktorka Winona Ryder, zirytowana obecnością paparazzich na lotnisku w Los Angeles, w pewnym momencie wytrąca jednemu z nich kamerę z ręki.

 • Star Trek

  Star Trek rozpoczyna największą przygodę wszech czasów - niezwykłą historię dziewiczej podróży młodej załogi na pokładzie najbardziej zaawansowanego technologicznie statku kosmicznego, U.S.S. Enterprise. W trakcie podróży wypełnionej akcją, humorem i czającym się w kosmosie niebezpieczeństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła. Losy galaktyki znajdują się w rękach zaciekłych rywali - Jamesa Kirka (Chris Pine), szukającego dreszczu emocji chłopaka...