• Informacje na temat:

  wiosenne propozycje

Artykuły na temat: wiosenne propozycje
 • Wiosenne propozycje Czwórki

  ...aktywności człowieka - od emocji i rozrywek po zarządzanie majątkiem i umiejętność przetrwania. W ramówce wiosennej nie zabraknie nowych odcinków "małej Czarnej" . W każdą sobotę i niedzielę...

 • ..."Gwiazdy w cyrku", kolejna odsłona "Jak Oni śpiewają", a także transmisje z dwóch dużych imprez sportowych: Formuła 1 i Euro 2008 - to niektóre pozycje z wiosennej ramówki Polsatu, którą stacja zaprezentowała w poniedziałek wieczorem, 11 lutego.

 • Wiosenna ramówka TVP

  Dwa nowe seriale "Za marzenia" i "Leśniczówka" oraz niezwykłe show "Big Music Quiz" ze Sławomirem w roli prowadzącego, a także nowe sezony ulubionych seriali czekają na widzów już od 26 lutego na antenach Telewizji Polskiej. W czwartek odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVP.

 • TVP1: Wiosenna ramówka

  ...przypominający postać jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej Krystyny Bochenek. "Nie pokazujemy filmów przeciętnych tylko nieprzeciętne, są to najlepsze i najciekawsze propozycje. Ramówkę wiosenną...

 • Wiosenne nowości i powroty

  ...o młodzieży z elitarnej szkoły na Manhattanie, której życie obraca się wokół plotkarskiej strony internetowej. Na widzów czekać będą nowe miłości, romanse i intrygi. W wiosennej ramówce TVN7 pojawi się też aż(...) w podmiejskim hotelu i ukazuje zabawne perypetie jego właściciela Basila Fawlty'ego (John Cleese), jego żony Sybil oraz służby. W wiosennej ofercie TVN 7 nie mogło zabraknąć również "Kochanych kłopotów". To...

 • Wiosenne podskoki Leny

  Lena "Good News", Universal

 • Wiosenne nowości i sprawdzone formaty

  ...reality show "Surowi rodzice", który w wiosennej ramówce zastąpi niedzielny hit stacji "Taniec z gwiazdami". Co tydzień o godz. 20:00 widzowie śledzić będą niełatwe zmagania zastępczych opiekunów...

 • TVN ma najlepszą ramówkę

  Najlepsze wiosenne propozycje programowe przygotowała telewizja TVN.

 • Koroniewska ma swój program

  Discovery na konferencji, która odbyła się w Zamku Ujazdowskim w Warszawie ogłosił swoje wiosenne propozycje. Wśród nowości jest program "Matka czy nastolatka", który poprowadzi Joanna Koroniewska, gwiazda serialu "M jak miłość".

 • Majewski wygrał z Wojewódzkim

  Zakończyły się wiosenne serie programów rozrywkowych TVN - "Szymon Majewski Show" oraz "Kuba Wojewódzki". Zdecydowanie większym zainteresowaniem wśród widzów cieszył się ten pierwszy.

Wideo na temat: wiosenne propozycje
 • Edward Miszczak o wiosennej ramówce TVN

  Wiosna w TVN to aż 3 serialowe nowości, którymi stacja będzie walczyć o uwagę widza: "Odwróceni. Ojcowie i córki", "Szóstka" a także "Chyłka. Zaginięcie". Nie zabraknie też kontynuacji ulubionych produkcji. Zobaczcie, co o nowych propozycjach stacji powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

 • Nowa w Leśnej Górze!

  „Na sygnale” to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym.