• Informacje na temat:

  wiosenny dzień

Artykuły na temat: wiosenny dzień
 • Prezentacja wiosennej ramówki TVN

  Przemysław Kossakowski. Ponadto tej wiosny zespół "Dzień dobry TVN" wzbogacił się o nowych prowadzących, a są nimi Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

 • Oto wiosenna ramówka TVN

  W czwartek 24 stycznia odbyła się konferencja prasowa stacji TVN, podczas której zaprezentowano programy i seriale, jakie będą obecne na antenie stacji w okresie wiosennym 2019 roku. Co nowego? Zobaczcie!

 • Wiosenna ramówka TVP

  Już w najbliższy poniedziałek, 26 lutego, w TVP2 premierowy odcinek serialu "Za marzenia". To historia trójki przyjaciół, którzy z młodzieńczą energią i głowami pełnymi marzeń stają u progu(...) zaprosi na wielkie piłkarskie emocje podczas Mistrzostw Świata Rosja 2018. Od 22 marca w TVP2 zagości sportowy komediowy serial "Trzecia połowa" (czwartek, godz. 20:45). Na co dzień kibice zakochani...

 • Wiosenny Him

  Najnowszy album fińskiej formacji Him ukaże się w Europie 14 kwietnia. Następca "Deep Shadows And Brilliant Highlights" zatytułowany jest "Love Metal", a pierwszym singlem pochodzącym z wydawnictwa będzie utwór "Buried Alive By Love".

 • Wiosenny weekend w kinie

  W pierwszy wiosenny weekend (19-21 marca) w kinach zadebiutuje aż siedem filmów: komedie "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" , "Po drugiej stronie łóżka" i "Straszny film 3" , dramaty "Dróżnik" i "Powrót" , western "Zaginione" oraz trójwymiarowa produkcja "Obcy. Kosmiczna Inwazja 3D" .

 • Wiosenne nowości i powroty

  ...już 18 marca. Serial przedstawia perypetie Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak), który przeżywa kryzys wieku średniego. Emisja produkcji w dni powszednie o godzinie 18:05. Z kolei dzień wcześniej(...) 19:05. Dzień później wszyscy fani będą mogli sobie przypomnieć skomplikowane losy Frani Maj (Agnieszka Dygant), nietypowej niani w domu producenta telewizyjnego, która wiecznie czeka na swego księcia...

 • Wiosenne zmiany w TV Puls

  TV Puls wprowadza ramówkę wiosenną. Widzowie stacji mogą liczyć na więcej pozycji filmowych oraz premierowe odcinki znanych programów.

 • Ruszają wiosenne nowości TVN-u

  Na antenie telewizji TVN ruszają pierwsze nowości wiosennej ramówki. W niedzielę, 13 lutego, startuje show z udziałem gwiazd "Wipeout - Wymiatacze", a dzień wcześniej trzeci sezon popularnego reality show Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje".

 • "Dzień Dobry TVN": Nowa godzina emisji

  Od 2 marca program "Dzień Dobry TVN" nadawany będzie w godzinach 8-11.30, rozpocznie się więc o pół godziny później niż obecnie.

 • Wiosenne nowości i sprawdzone formaty

  ...reality show "Surowi rodzice", który w wiosennej ramówce zastąpi niedzielny hit stacji "Taniec z gwiazdami". Co tydzień o godz. 20:00 widzowie śledzić będą niełatwe zmagania zastępczych opiekunów(...) Gessler i jej "Kuchennych rewolucji", Ewy Drzyzgi, która niezmiennie od lat poprowadzi "Rozmowy w toku" i Oliwiera Janiaka z "Co za tydzień". Gwiazdy od marca zapraszają na nowe odcinki swoich programów...

Zdjęcia na temat: wiosenny dzień
Wideo na temat: wiosenny dzień
 • Jacek Kurski o wiosennej ramówce TVP

  Seriale historyczne, nowy program poranny "Dzień dobry, Polsko!" oraz program muzyczny "O!Polskie przeboje", który ma wyłonić wykonawców tegorocznego koncertu Debiuty w Opolu - między innymi te nowości pojawią się w wiosennej ramówce TVP. Co będzie jej najmocniejszym punktem? - To się okaże, ale bardzo ambitną nowością są "Wojenne dziewczyny" - wielkoformatowa produkcja, pełny sezon. Historia

 • Małgorzata Rozenek szczerze o relacjach z uczestniczkami "Projekt Lady"!

  W wiosennej ramówce TVN wśród programów swoją premierę będzie miał "Projekt Lady", który poprowadzi Małgorzata Rozenek. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jakie są uczestniczki. Czy miała z nimi problemy? "Każda z tych dziewczyn jest warta tego, żeby poświęcić jej całą uwagę" - powiedziała Rozenek. Co ją zaszokowało w zachowaniu dziewczyn? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Małgorzata Rozenek zniesmaczona uczestniczkami "Project Lady"?

  W wiosennej ramówce TVN wśród programów swoją premierę będzie miał "Projekt Lady", który poprowadzi Małgorzata Rozenek. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jakie są uczestniczki. Czy miała z nimi problemy? "Każda z tych dziewczyn jest warta tego, żeby poświęcić jej całą uwagę" - powiedziała Rozenek. Co ją zaszokowało w zachowaniu dziewczyn? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: wiosenny dzień
 • Re: Najpiękniejsze... jury w Polsce!

  W przecietny wiosenny dzień znajde więcej i ladniejszych na deptaku!!!!!!!!!1

 • Re: "M jak miłość": Kasia i Marcin... znowu razem!

  z Chodakowskim, po czym z płaczem wybiega z domu. Na drugi dzień zapłakana i roztrzęsiona przyjeżdża do Grabiny i żali się Teresie iż nie można na niego liczyć. Tymczasem zakochany proboszcz - mimo rady Lucjana by dał sobie spokój z Zochą, idzie do niej z kwiatami a na będąc na miejscu zaprasza ją na wiosenny piknik. Kisielowa przyjmuje zaproszenie proboszcza i razem z nim wybiera się nad rzekę