• Informacje na temat:

  wiśniewska katarzyna

Artykuły na temat: wiśniewska katarzyna
 • Wiśniewska rodzi za 3 dni

  ...: więc: zdzisława, czesława - źle / henryka maria - źle / teodora wieczysława - źle / anna katarzyna - za pospolite choć mojej żony ci to / jan maria - źle, więc zostańmy proszę przy naszym upragnionym...

 • Leonard Pietraszak i jego "ucho od śledzia"

  Jego role w filmach i serialach przeszły do historii kinematografii. A "Ucho od śledzia" to słynna kwestia z klasyki polskiego filmu - "Vabanku". Tak zatytułowany został wywiad - rzeka z Leonardem Pietraszakiem. 9 kwietnia aktor spotka się z czytelnikami w kinie Atlantic w Warszawie.

 • "Katarzyna Kanclerz nie żyje!"

  ...... jak marta wiśniewska ... jak każdy ... (...)" "katarzyna kanclerz nie żyje ... tylko jeszcze o tym nie wie ... albo wiedzieć nie chce ... uśmierciła się sama." Czasami mamy wrażenie, że tylko te...

 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska po pamiętnym, i to nie ze względu na artystyczny poziom występu, koncercie podczas Festiwalu w Sopocie zniknęła. "Marta poprosiła o kilka dni wolnego, by nabrać dystansu do tego, co się wydarzyło w ciągu ostatnich tygodni" - tłumaczy Katarzyna Kanclerz, menedżerka piosenkarki.

 • Rozstanie, małżeńska udręka i zamiana partnerów w „Barwach szczęścia”

  Wkrótce Kaśka (Katarzyna Glinka) wystawi Łukaszowi (Michał Rolnicki) walizki za drzwi, Bożena (Marieta Żukowska) odda Świderskiemu (Sambor Czarnota) pierścionek zaręczynowy, a Bruno zerwie z Anetą (Zofia Zborowska) i wyzna miłość Wiśniewskiej!

 • Marta "Mandaryna" Wiśniewska (28 lat) trafiła w poniedziałek, 25 września, do warszawskiego szpitala. Odezwała się cukrzyca, na którą artystka choruje od trzech lat.

 • "Barwy szczęścia": Niesłuszne oskarżenie

  Parę dni po pogrzebie synka Julita (Katarzyna Sawczuk) spotka Bożenę (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek), idących do Feel Good, by uzgodnić menu weselne.

 • Nowa uczestniczka w Big Brother

  Nowa mieszkanka domu Wielkiego Brata niespodziewanie weszła do programu "Big Brother 4.1". Katarzyna Wiśniewska dołączyła do przebywających tam dziewięciu mieszkańców domu. Tego samego dnia dom opuściła Ewelina Chrapa. Co zmieni w domu nowa uczestniczka programu?

 • Psychofanka Michała Wiśniewskiego jest wolna! Dominika Tajner nie kryje oburzenia

  Żona artysty Dominika Tajner-Wiśniewska jest oburzona, a wokalista zdradza, że ofiarą stalkingu jest od kilku lat.  "Generalnie jest to osoba po prostu chora. I to jest przykre w całej tej sytuacji(...) muzycznych. Wiśniewski opublikował także listy Katarzyny R. z miłosnymi wyznaniami i pogróżkami dla rodziny.  Po ogłoszeniu wyroku, Dominika Tajner-Wiśniewska nie kryła oburzenia. "Byłam na sprawie sądowej...

 • Kayah dla Wiśniewskiej

  Sylwia Wiśniewska wyda w czerwcu nową płytę, zatytułowaną "Dedykacja". Znajdzie się na niej jeden utwór, którego współautorką jest Kayah. Sylwia znana jest z przeboju "Cała ty", wylansowanego w 2000 roku. Popularność zdobyły również jej dwie inne piosenki "Użyj moich sił" i "Jeden ty, jedna ja".

Wideo na temat: wiśniewska katarzyna
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: wiśniewska katarzyna
 • Re: ​Halina Golanko - co się stało z gwiazdą PRL?

  To może chłopaki podamy swoje typy najpiękniejszych Polek. Moje typy: 1. Moja była żoneczka Kasia. 2. Elżbieta Starostecka 3.Elżbieta Dmoch 4.Basia Kwiatkowska 5.Ewa Wiśniewska 6.Ania Dymna. 7.Grażynka Torbicka 8. Mama Grażynki Krysia Loska 9.Katarzyna Chrzanowska 10.Marzena Trybała. Specjalna nagroda za całokształt - Szapołocha.