• Informacje na temat:

  wiśniewski ciężko

Artykuły na temat: wiśniewski ciężko
 • Michał Wiśniewski i Mandaryna znowu razem. "Dobrze wrócić na stare śmieci"

  Michał Wiśniewski poinformował o powrocie Mandaryny. Wiadomość ucieszyła fanów zespołu.

 • Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się!

  Na facebookowym profilu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w nocy , 11 marca, pojawił się post, który po kilku godzinach został usunięty. "Kochani mój mąż złożył pozew o rozwód" - napisała uczestniczka "Tańca z gwiazdami", która w drugim odcinku - jako pierwsza z uczestników - pożegnała się z programem.

 • Jackson jak Wiśniewski

  .... A dopóki jest właścicielem posiadłości Neverland, ciężko nazwać go bezdomnym". "Co do dzieci, to pan Jackson sam potrafi zapewnić im wystarczająco dobrych nauczycieli. Poza tym do szkoły pójdą, gdy tylko(...). Przypomnijmy, że ostatnio Michał Wiśniewski po kolejnej krytykującej Ich Troje publikacji w internecie zagroził, że za każdy nieprawdziwy artykuł na swój temat będzie wytaczał proces.

 • Michał Wiśniewski o celebrytach: "Hieny"

  ..."Hieny polskiej małomiasteczkowości" - o kim mówi Michał Wiśniewski?

 • Michał Wiśniewski oficjalnie bankrutem. "Świat się nie kończy. Świat się zaczyna"

  Michał Wiśniewski postanowił oficjalnie zabrać głos na temat spekulacji medialnych dotyczących jego problemów finansowych. W specjalnym oświadczeniu poinformował, że sąd ogłosił jego upadłość konsumencką. "To ważne postanowienie kończy wyjątkowo trudny etap życia piosenkarza" - czytamy.

 • Michał Wiśniewski: Będzie córka?

  Od dwóch tygodni Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje koncertuje po Ameryce Północnej. Przed jednym z występów w kanadyjskim Vancouver wybrał się z Anią Świątczak (28 lat), wokalistką zespołu i prywatnie partnerką, do ginekologa na USG.

 • Wiśniewski: Wolałbym się nie urodzić

  Michał Wiśniewski przeżywa trudne chwile. Lider Ich Troje ma kłopoty w życiu osobistym i zawodowym. W piątek, 30 kwietnia, najpopularniejsza grupa ostatnich lat w Polsce rozpoczyna pożegnalną trasę koncertową.

 • Michał Wiśniewski swata mamę

  Samotny, uczciwy i bezwzględnie niepijący - takie warunki musi spełnić kandydat na potencjalnego ojczyma Michała Wiśniewskiego (34 l.). Lider Ich Troje nawet na swoich koncertach pomaga szukać partnera dla swojej mamy Grażyny Wiśniewskiej (50 l.).

 • Ich Troje: Jest ciężko

  Trwają ostatnie przygotowania nad płytą "Ósmy Obcy Pasażer" grupy Ich Troje. Michał Wiśniewski przyznaje, że nagrania idą "bardzo ciężko".

 • Wiśniewski i Mandaryna: To koniec!

  Na oficjalnej stronie internetowej zespołu Ich Troje pojawiło się zaskakujące oświadczenie Michała Wiśniewskiego. "Marta i ja nie jesteśmy już razem" - napisał wokalista popularnej grupy o jego małżeństwie z Mandaryną. O konflikcie Marty Wiśniewskiej i jej męża od kilku tygodni trąbiły niemal wszystkie media.