• Informacje na temat:

  wiśniewski czego ma raka

Artykuły na temat: wiśniewski czego ma raka
 • Michał Wiśniewski wyznaje: "Ja naprawdę mam raka"

  Gdy do Michała Wiśniewskiego (43 l.) dotarło, że popularność pcha go w złym kierunku, a jego życie to równia pochyła, powiedział: „Dość!”. Wziął sprawy w swoje ręce. Jakie są efekty tej decyzji?

 • Długi weekend w kinie?

  Mimo że w piątek, 3 maja, na ekranach polskich kin zadebiutuje tylko jedna produkcja, to wciąż granych jest w nich wystarczająco dużo interesujących filmów, żeby widzowie mieli w czym wybierać. Przypominamy najbardziej atrakcyjne tytuły.

 • Ich Troje i ich cztery Superjedynki

  Aż cztery z dziesięciu Superjedynek, nagród przyznawanych przez użytkowników portalu INTERIA.PL, słuchaczy radia RMF FM, czytelników "Superexpressu" i telewidzów Programu 1 TVP, otrzymała grupa Ich Troje. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się w czwartek, 30 maja, w ramach 39. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki "Opole 2002". W plebiscycie wzięło udział ponad 160 tysięcy fanów polskiej muzyki!

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.

 • "Nie składamy broni"

  Najważniejszy polski zespół metalowy powrócił po kilku latach milczenia. Reaktywację rozpoczęli przed dwoma laty od zagrania trasy koncertowej zakończonej...