• Informacje na temat:

  wiśniewski długi

Artykuły na temat: wiśniewski długi
 • Michał Wiśniewski ma długi?

  Gazeta "Świat i ludzie" donosi o problemach finansowych Michała Wiśniewskiego. "Ma kilkaset tysięcy długów. Ciągną się za nim niezapłacone podatki, leasing na dwa samochody, no i mnóstwo innych(...) stosunek do pieniędzy" - kontynuuje temat w rozmowie z tygodnikiem. To zapewne powoduje, że lider Ich Troje szuka także dochodów poza branżą muzyczną. Michał Wiśniewski zaczął sprzedawać ubezpieczenia...

 • Michał Wiśniewski pokazał samochód warty 1,5 mln złotych. Fani oburzeni

  Michał Wiśniewski nie tak dawno ogłosił upadłość i przyznał się do straty ogromnej ilości pieniędzy. Jak się jednak okazuje, upadłość wcale nie musi oznaczać rezygnacji z luksusowego życia. Wokalista pochwalił się bowiem w mediach społecznościowych nagraniem, na którym prezentuje jeden z najdroższych samochodów na świecie.

 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner już po rozwodzie. Całość trwała 5 minut

  To już oficjalne - w poniedziałek (30 września) zakończyło się małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Orzeczenie rozwodu było formalnością, bo wszystkie szczegóły zostały uzgodnione wcześniej.

 • Michał Wiśniewski z coraz większymi długami? Pełnomocniczka wokalisty komentuje

  Jak donosi "Fakt" do sądu zgłaszają się kolejne osoby, które domagają się uregulowania długów od Michała Wiśniewskiego. Nastroje tonuje jednak pełnomocniczka wokalisty.

 • Wiśniewski żyje ponad stan?

  Michał Wiśniewski planuje sprzedać swoją posiadłość w podwarszawskiej Magdalence.

 • Długi weekend w kinie?

  Wspomnianym rodzynkiem, którego premiera zaplanowana została w samym środku długiego weekendu, jest rosyjska komedia "Proste sprawy" . Jej główny bohater, Siergiej Masłow, ma w życiu wyjątkowego(...) "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł") była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. W filmie zobaczymy także Przemysława...

 • Michał Wiśniewski bankrutem?

  Wydają więcej niż zarabiają, toną w długach. Teraz postanowili szukać ratunku w Stanach Zjednoczonych - tak o Michale Wiśniewskim i Annie Świątczak z Ich Troje pisze jeden z polskich tygodników.

 • Kłopoty Michała Wiśniewskiego

  Długi, problemy z alkoholem, przygnębienie spowodowane utratą sławy - taki obraz Michała Wiśniewskiego kreślą tabloidy.

 • "Ludzie potrzebują rocka"

  ...12 kwietnia 2002 roku zespół Fatum po raz ostatni zagrał w składzie: Krzysztof "Uriah" Ostasiuk (śpiew), Piotr Bajus (gitara), Tomek Dudar (klawisze), Arek Wiśniewski (gitara basowa) i Seweryn Narożny (perkusja). Dzień później Ostasiuk nagle zmarł. Miał 41 lat i uchodził za jednego z najlepszych rockowych wokalistów w Polsce. Jego śmierć nastąpiła na tydzień przed planowanym wejściem zespołu do...

 • Dominika Tajner o Michale Wiśniewskim: "Nie udźwignął mojej ciężkiej depresji"

  Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner jest już nieodwołalny. Para w trybie przyspieszonym stara się załatwić wszystkie formalności. W jednym z najnowszych wywiadów Dominika Tajner zdradziła, co mogło być przyczyną rozstania. Chodzi o depresję, z która przez dłuższy czas się zmagała.