• Informacje na temat:

  wiśniewski janusz

Artykuły na temat: wiśniewski janusz
 • Artur Gotz i teledysk "Janusz i Grażyna": Z kim całuje się Michał Wiśniewski?

  ..."Janusz i Grażyna to już nie wygląd, ale stan umysłu" - czytamy w opisie teledysku "Janusz i Grażyna" wokalisty i aktora Artura Gotza. W tytułowej roli męskiej zaprezentował się Michał Wiśniewski, lider grupy Ich Troje.

 • Michał Wiśniewski o wybryku Janusza Panasewicza

  Michał Wiśniewski broni Janusza Panasewicza i opowiada o alkoholu za kulisami koncertów ze swojej perspektywy.

 • Janusz Sztyber po finale "The Voice Senior": Nic z tego nie będzie

  ..."Obawiam się, że nic z tego nie będzie" - mówi 67-letni Janusz Sztyber, finalista "The Voice Senior", który zdaniem wielu był głównym kandydatem do wygrania w nowym show TVP2.

 • Skorumpowany Janusz Gajos

  ...5 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Układ zamknięty" - nowy thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł" ze znakomitym Januszem Gajosem w roli skorumpowanego prokuratora. "To wyjątkowo brzydka postać, ale ja już z Bugajskim tak mam, że u niego gram tych złych" - żartuje żywa legenda polskiego kina.

 • Wiśniewski o Urbańskiej

  Przypomnijmy, że nasz kraj w Belgradzie reprezentować będzie Isis Gee z utworem "For Life" : "No cóż... Stało się. Amerykanka będzie reprezentować Polskę" - pisze Michał Wiśniewski, który ten wpis(...)". Jest nim Janusz Józefowicz: "Jej facet, który chce dla niej jak najwięcej i jak najszybciej. Pomimo tego, że jest zawodowcem nie potrafi zrozumieć tego, że na siłę to można co najwyżej sobie koxxx...

 • Pol'And'Rock Festival 2019: Janusz Kondratiuk i Bożena Stachura gośćmi ASP

  Reżyser i scenarzysta Janusz Kondratiuk oraz aktorka Bożena Stachura rozpoczną serię spotkań na tegorocznym Pol'and'Rock Festival.

 • Janusz Gajos: To niepokojące

  Janusz Gajos, gwiazda filmu "Układ zamknięty", jest przekonany, że nowy obraz Ryszarda Bugajskiego, reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł" nie pozostawi nikogo obojętnym. "Ta opowieść ma w sobie coś niepokojącego" - wyznał aktor.

 • Wiśniewski: Błagam o wybaczenie

  Dawno niesłyszany Michał Wiśniewski przypomniał o sobie, publikując nową notkę na rzadko ostatnio aktualizowanym blogu. Lider Ich Troje wypowiedział się o głośnych ostatnio zatrzymaniach Romana Polańskiego i muzyka Janusza S., współtwórcy musicalu "Metro".

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • "Pokolenia" Janusza Zaorskiego: Filmowy przewodnik po historii Polski

  Cytaty z ponad 50 filmów - w tym m.in. "Popiołu i diamentu" Wajdy, "Rękopisu znalezionego w Saragossie" Hasa i "Fali" Łazarkiewicza" - tworzą "Pokolenia", film Janusza Zaorskiego będący fabularno-dokumentalnym "filmowym przewodnikiem po historii Polski".

Dyskusje na temat: wiśniewski janusz