• Informacje na temat:

  wiśniewski jesienią

Artykuły na temat: wiśniewski jesienią
 • Michał Wiśniewski i nowa piosenka "Piątek". Posłuchaj i sprawdź tekst

  Do sieci trafiła nowa piosenka Michała Wiśniewskiego - "Piątek". "To niezbity dowód na to, że pozostający od 5 lat w trzeźwości piosenkarz, który swojego czasu wypił morze alkoholu, nadal całkiem nieźle pamięta, jak to jest popłynąć" - czytamy.

 • Michał Wiśniewski aktorem!

  Michał Wiśniewski rozpoczyna nowy etap swej kariery. Po planowanym jesienią ostatecznym rozwiązaniu zespołu Ich Troje, wokalista postanowił zostać... aktorem. Wkrótce zadebiutuje w filmie "Lawstorant", obok m.in. Zbigniewa Buczkowskiego, Wojciecha Pokory i Jerzego Treli.

 • 30 lat Ich Troje. Michał Wiśniewski ujawnia gości

  ...8 września w Amfiteatrze w Opolu odbędzie się jedyny koncert Ich Troje w ramach jubileuszu 30-lecia zespołu Michała Wiśniewskiego.

 • Michał Wiśniewski unika sądu

  Michał Wiśniewski nie stawił się w sądzie w Częstochowie, gdzie w poniedziałek, 9 czerwca, miała się odbyć rozprawa przeciwko niemu. 17-letnia Monika O. oskarża frontmana Ich Troje, że podczas koncertu jesienią 2001 r., skacząc ze sceny na publiczność, spowodował uszkodzenia jej ciała.

 • Michał Wiśniewski: Temat "Filiżanki" zakończony

  Występem na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni przed dużą publicznością przypomniał się Michał Wiśniewski. "To ciężkie wrócić na scenę po tylu latach" - skomentował wokalista Ich Troje.

 • Wiśniewski: "Traktują mnie jak śmiecia"

  ..."Przyzwyczaiłem się, że ludzie traktują mnie jak śmiecia" - mówi Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje zapewnia, że zapowiedzi rozwiązania zespołu to nie chwyt marketingowy. Twierdzi też, że wcale nie jest aż taki bogaty, jak wszystkim się wydaje.

 • Michał Wiśniewski przed sądem

  We wtorek, 16 września, w sądzie w Częstochowie, odbyła się pierwsza rozprawa w procesie Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu Ich Troje. Oskarżony jest on o spowodowanie obrażeń ciała u nastoletniej fanki podczas jednego z koncertów. Tymczasem Ich Troje poinformowali, iż premiera ich nowej płyty została przesunięta na maj przyszłego roku.

 • Michał Wiśniewski znów w grze (nowy album "Nierdzewny" i 20-lecie Ich Troje)

  Najbliższy czas zapowiada się intensywnie dla Michała Wiśniewskiego. Po trzech latach przerwy wokalista Ich Troje powraca z nowym, solowym materiałem - płyta "Nierdzewny" trafiła na sklepowe półki 10 czerwca - a wkrótce razem z kultowym w Polsce zespołem świętować będzie 20-lecie działalności.

 • Polsat zrobi z Michała Wiśniewskiego i Sławomira dziadków! ("The Story of My Life")

  Jesienią Polsat pokaże drugą edycję programu "The Story of My Life. Historia naszego życia", w którym pojawią się m.in. Michał Wiśniewski i Sławomir ze swoimi żonami.

 • Prezydent Opola: Będzie pozew o wielomilionowe odszkodowanie od TVP

  Przygotowujemy pozew sądowy o wielomilionowe odszkodowanie od TVP - poinformował we wtorek w Telewizji WP prezydent Opola, Arkadiusz Wiśniewski. Powiedział, że miasto chce przygotować festiwal jesienią. "Festiwal Polskiej Piosenki może być tylko w Opolu i będzie w Opolu" - zaznaczył.